Головний кошак• вчера в 20:51
Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?
Mira29-c3c3• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Ні не програли.
Наші хлопці іноді творять такі дива й неймовірні речі, це вже історії,які ввійдуть в історію.
Так .
Вони неймовірні.
Справжні титани
Вони неймовірні.
Справжні титани
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
В смысле вы только что писали что земли нужно защищать, а теперь хотите уничтожить, ну спасибо хоть эвакуация людей у вас в планах...
Японія вижила - і москальські території виживуть. Москалів поменшає, але що робити, якщо вони невгамовні тварі?
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляMira29-c3c3
А що від росіян Україна не потребує захисту ?
Так не защищают :( не получается видимо :( ,а когда не получается нужно идти другим путем, а не лбом об стену биться.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Яким саме?
Mira29-c3c3• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Тобто не захищають і яким шляхом потрібно іти ?
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Тобто війну ви в упор не бачите??? Лінію фронту з космосу видно, 30-50 км шириною випалена земля. Балістичні ракети летять, фосфорні бомби москалі кидають.
Чи ви посліпли, суки?
Это вы ослепли, я вам про это и говорю нет защиты :(
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Здатися в полон всією країною?
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляMira29-c3c3
Жодного адекватного допису .
Дно пробиваєте й пробиваєте дедалі глибше
Зря я вас похвалила
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Ні не програли.
Ну да как доказать себе что ты не зря воюешь..истории..:(
Mira29-c3c3• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Зря я вас похвалила
Нешановна, вгамуйтеся.
Ви для мене ніхто і звати вас ніяк
Ответ дляБорисфенка
Та перенесли в Курську область, немало там полягло, Сирський продовжує справно
Важко все і треба шукати рішення. Мітинг п´ятої колони справу ніяк не вирішить, просто зіграє на руку москалям.
Курська область - шапіто. Всі притомні зразу казали,що це провальна авантюра сирського.
А оті операції по типу,як в Туапсе, коли ще було мало дронів. Коли група Горовця заходила в дуже глибокий тил росіян і громила НПЗ, оборонні підприємства і інші цікаві для ЗСУ точки.
При Горовцю заволали перші росіяни, бо виявилось,що в цю гру можна грати вдвох : ’Нас то за что? Ми мірниє. Палітікой не інтересуємся’.
І тут такий нежданчик.
Ответ дляНаталія-Ната
Зеленский конечно очень достойно войну ведёт, ни на шаг не отступая от своего плана( до последнего украинца )
А чтобы его точно довести до конца, придумает кучу законов и ухищрений, из пальца высосет вместе со своим парламентом каждый подпункт подпункта статьи, а потом и вовсе отойдет от конституции, зачем она нужна вообще?
Жа опять раша нарративы. У вас ус отключился. Войну ведёт зеленский и правительство Украины. Про Россию и пу молчим. Новая методичка
Ответ дляНаталія-Ната
А зачем это лично зеленсклму?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
І тут такий нежданчик.
Так, нарешті залили москалям сала за шкуру. І хай не зупиняються.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вам нужно почитать про радиацию радиактивное облако ...и про Японию и про последствия взрыва ..
Я как то была о вас лучшего мнения :(
Ответ дляБорисфенка
Про мітинг поділяю Вашу думку. Але хтось вправно качає громадянську війну зсередини,бо путін її виграти не може.
Хочуть рвонути зсередини.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Я как то была о вас лучшего мнения :(
Я стала жорстока і цинічна. І є для цього достатньо причин.
Японія оклемалася, вижила і навіть рвонула вперед в науково-технічному прогресу.
Цинічний жарт - може москалям це так само допоможе інтелект наростити?
Ответ дляРеверанс
Промовчали коли Конституція на паузі.
Промовчали коли беззаконно позабирали найкращих генералів з лав ЗСУ до СІЗО. По надуманим причинам. Як Марченка.
Закон на паузі.
4-й рік за оборону Харкова, сидить Дудін. Навіть харківьяни ніяк не підтримали свого захисника. Де би той Харків був би, якби не Дудін.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
Червінський досі під судовими розглядами. І багато саме патріотів.
Злодії у нас в пріорітеті,бо дружбани пана президента. Недоторкані, при вкраденому баблі, вільному виїзді з України з награбованим тут.
Закон на паузі.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
А зачем? Потом тцк новых ловить. Не складно как то
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляMira29-c3c3
Вы с Борисфенкой прям близнецы...
Другим, прекратить войну на поражение Украины , договариваться..но х..н там пока существуют готовые биться лбом об стену всем нам будет п..ц
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Здатися в полон всією країною?
Да
А какие еще у вас варианты, мечтать о бомбе на Москву ?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Хочуть рвонути зсередини.
Хотеть не вредно. Качають, але сциклива п´ята колона нездатна на Майдани, тому я на цю тему спокійна, матрьошки тільки на клаві виступати вміють.
Теракти почали методично робити, щодня розстріли мирного населення, вуха ФСБ стирчать. Але громадянської війни не буде.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Вы с Борисфенкой прям близнецы...
Сходіть домовтеся. Ми вам пам´ятник поставимо.
Mira29-c3c3• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Вы с Борисфенкой прям близнецы...
Вам і так п...ц.
У будь -якому випадку .
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Зеленський отримав готову, боєздатну армію. І що зробив?
Скоротив.
Згорнув програми.
Розвів війська.
Розмінував території.
Забрав ресурси.
А потім країна заплатила за це окупацією.
Скоротив.
Згорнув програми.
Розвів війська.
Розмінував території.
Забрав ресурси.
Заодно розмінував Чонгар
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Договориться нельзя одному, это всегда обоюдныы процесс.
Хтось проти переговорів?