Головний кошак• вчера в 20:51
Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?
Борисфенка• вчера в 23:15
Ответ дляMira29-c3c3
Он авторка не ’боїться’.
Чудовий організатор .
Та щось з-під аноніму вилізти боїться, куди їй на Банкову потикатися.
Кишка тонка у п´ятої колони.
Ответ дляБорисфенка
13-й рік йде війна.
Туапсе непогано вийшло, тепер те саме з Мацквою - і демобілізація не за горами.
Якби ж то, зразу згадався Святоша. І його побратими.
Любив він такі фаер-шоу робити. Радів би, жартував би.
Справа по перенесенню війни на територію московитів живе. Вони були першими в тім.
Дівчинка про них вірші написала гарні.
Соседка Маши• вчера в 23:18
Ответ дляБорисфенка
Я за перемогу. А балістичні ракети на вас кидає Хуйло, а не я, якщо ви раптом забули.
Ой не передергивайте.
Украина уже проиграла :( как бы печально это не звучало, даже если вдруг случится чудо, не знаю может Путин помрет или метеорит на РФ упадет...
Борисфенка• вчера в 23:18
Ответ дляРеверанс
Дівчинка про них вірші написала гарні.
Та перенесли в Курську область, немало там полягло, Сирський продовжує справно
Важко все і треба шукати рішення. Мітинг п´ятої колони справу ніяк не вирішить, просто зіграє на руку москалям.
Mira29-c3c3• вчера в 23:18
Ответ дляСоседка Маши
Ой не передергивайте.
Коли це було озвучено і ким ?
Борисфенка• вчера в 23:18
Ответ дляVesy
Ну так как вы представляете, не будет победы.
Буде, але я навряд чи доживу. Ви може й застанете.
Ответ дляБорисфенка
И какой выход вы видите? Кроме вашего полета с бомбой. Чтобы реально
Соседка Маши• вчера в 23:19
Ответ дляMira29-c3c3
Коли це було озвучено і ким ?
Вы мне еще на мой вопрос не ответили!
Борисфенка• вчера в 23:19
Ответ дляСоседка Маши
Ой не передергивайте.
Атомна бомба. Краще десять.
Борисфенка• вчера в 23:20
Ответ дляVesy
Поки що це єдиний вихід, який я бачу.
Японію Америка бомбила, прийшов час і раші.
Соседка Маши• вчера в 23:20
Ответ дляБорисфенка
Атомна бомба. Краще десять.
Вы не понимаете что РФ близко или куда собираетесь в Сибирь ее бросать ?
Ответ дляVesy
Ну вот так почитают вас, что у нас свободная страна и соберутся митинги устраивать. А потом объяснят, что нет никакой свободы и тоже боятся.
Митинги организованы людьми с оплатой из россии? Тут же все нарративы с раша тв. В войне виноват только зеленскмй и ко, Путин и россия молчат. Ну и осиальное
Борисфенка• вчера в 23:21
Ответ дляСоседка Маши
Не так вже й близько, до мацкви тисяча кілометрів.
Ответ дляНаталія-Ната
Митинги сейчас пресекаются под соусом войны. Типа мужиков бьют, а вы молчите, не смейте возражать, война же. Потом: взлом жилья, тоже молчите, война же. Ну и так дальше.
Промовчали коли Конституція на паузі.
Промовчали коли беззаконно позабирали найкращих генералів з лав ЗСУ до СІЗО. По надуманим причинам. Як Марченка.
Закон на паузі.
4-й рік за оборону Харкова, сидить Дудін. Навіть харківьяни ніяк не підтримали свого захисника. Де би той Харків був би, якби не Дудін.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
Червінський досі під судовими розглядами. І багато саме патріотів.
Злодії у нас в пріорітеті,бо дружбани пана президента. Недоторкані, при вкраденому баблі, вільному виїзді з України з награбованим тут.
Закон на паузі.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
Ответ дляРеверанс
Найперше подумати, чому закінчились добровольці?
Що думають ті, хто з 2014 року в лавах.
Що не так стало з мобілізацією, що навіть вмотивовані більше нічого не хочуть.
Згадайте черги до военкоматів на початку війни...
Прое...ть такий мобілізаційний порив зміг президент Зеленський.
Що думають ті, хто з 2014 року в лавах.
Опять зеленский виноват что война идёт. Не Путин, ну вы же раша боты 100%
Ответ дляСоседка Маши
Пожалуйста я вроде очень подробно написала в том посте на который вы ответили.
Вы путаете понятия Родина и Власть.
Вот опять е..ло ...захищають вони.. кого от чего..п..ц..
Вы путаете понятия Родина и Власть.
Ні, я не плутаю.
Захищають, від росіян в першу чергу.
Зеленський просто користується ситуацією. І грабує людей.
Захищають, від росіян в першу чергу.
Борисфенка• вчера в 23:25
Ответ дляСоседка Маши
Да ладно это только что был наклеп на СБУ с вашей стороны ?
Давайте подробнее
Це не наклеп. СБУ пильно моніторить всіх організаторів і учасників публічних мітингів і Майданів, це абетка державної безпеки і попутно механізм впливу на незгідних з діями влади.
Учи, учи, одні двійки
Куди ви лізете, дітки? Там все суворо.
Учи, учи, одні двійки
Куди ви лізете, дітки? Там все суворо.
Соседка Маши• вчера в 23:25
Ответ дляMary_40
Идите выпейте лекарства, вам все советуют как лучше, а то угробите себя совсем.
Ответ дляСоседка Маши
Вы путаете понятия Родина и Власть.
НАТО есть россия,напала тоьькл на власть? А днепр зачем обстреливают власть вся в Киеве
Борисфенка• вчера в 23:27
Ответ дляMary_40
А Маріуполь навіщо знищили і окупували?
Срати москалям на владу, їм потрібні території.
Ответ дляБорисфенка
Учи, учи, одні двійки
Куди ви лізете, дітки? Там все суворо.
Учи, учи, одні двійки
Куди ви лізете, дітки? Там все суворо.
Чего ж вы сыну и мужу не объяснили - куда вы лезете детки
Соседка Маши• вчера в 23:28
Ответ дляMary_40
Идите пить лекарства и спать