Добрий ранок.Така сумна історія((( Мій чоловік дізнався про зраду випадково. Він приїхав до кафе, де я працювала, сподіваючись застати мене там, але в мене був вихідний. Того дня, я йому про це не сказала. Ми з моїм залицяльником планували провести час разом, і замість роботи я вирушила до нього. У нього теж був вихідний, який я сама йому виділила...
Як сказав мені потім чоловік, він випадково почув, як офіціанти говорили про мене й "мого улюбленого офіціанта". Він дав одному з них трохи грошей, і той розповів йому все. Що тепер робити?(((
Ответ дляBlackwater
А что вы хотите? Сохранить брак или быть с новым залыцяльником?
Звісно брак!
Blackwater• сегодня в 07:57
Ответ дляOlesya1999
Звісно брак!
Ну значит признаваться в том что тусили с другом. Но не более. Те захотелось развеятся, он позвал гулять в парке и тд. Ни в коем случае не признаваться что что-то было.
Я не Сірожа• сегодня в 07:59
Цікаво, а якою була послідовність ваших дій: спочатку зрадили, потім побігли на Порадниці реєструватись, чи спочатку зареєструвались, а вже потім в гречку?
І коли все встигли, бо і зрада, і реєстрація сьогоднішні?
І це ще навіть 8 ранку немає... автор така продуктивна
Ответ дляЯ не Сірожа
Так( сьогодні
Ответ дляМаска-0b9f
В смысле только что?В восемь утра?
Так. Сьогодні
Ответ дляPeres Lal
Пригласите вашего мужа в тему, хочется послушать его версию проишедшего.
Дякую
Ответ дляnatapril
Ну що не розуміти? Перо пробували? Чи стілус, чи олівець?
Перо напевно
Ответ дляЯ не Сірожа
Шок! Я ще й кави не випила зранку, а люди вже стільки роботи переробили!
Ответ дляOdilie
Фото есть? Требуем больше подробностей.
Гарного дня
Черноморская ривьера• сегодня в 09:18
Так, спокуха! Того кто раскололся обвинить в приставании. Отказалась, он теперь брешет. Далее, поехала выручить другого официанта из тцк, полиции, чего угодно. Муж лох обязательно поверит и простит, брак сохранен, предатель уволен, муж живёт дальше с чувством вины к святой женщине.
Valentina shop2020• сегодня в 09:44
Скажите курсы проводили для официантов ,а то совсем квалификацию потеряли