Добрий ранок. В мене сумна історія, я застала чоловіка з подругою (вона як і ми переселенка) ми їй запропонували пожити у нас деякий час. Але вона скористалась цим. Я боюсь казати чоловіку але вже не можу це терпіти. Мені стала спадати думка зради з кимось, чи так стане легче ? ((( Я не маю змоги його покинути, в нас донька та він нас забезпечує.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зрада
Терпіти
Вірю, я повірив• сегодня в 10:11
Однозначно терпеть. А то еще узнает, бросит и кто тогда семейство тролей обеспечивать будет?
Тану на сонці• сегодня в 10:11
Ну так он и будет шляться со всеми, и вы потом только если он вас застанет выгонит
Сиджу тихенько• сегодня в 10:12
Берите ребёнка и едьте за границу, пока есть возможность. Измена Вам не поможет забыть и простить измену мужу.
Курочка• сегодня в 10:13
Зраджуйте, помстіться йому і покиньте розказати йому який він невмілий був у ліжку
Чижик Пижик• сегодня в 10:18
Ответ дляСкіфська пектораль
не интересно
давай по новой
У автора для этого профиля задумана только эта тема.
Чавонадо• сегодня в 10:22
Ответ дляТану на сонці
Интересно она виновата , а муж нет ))) он что инвалид у вас))
А не надо у себя никого селить
ЛисичкаСестричка• сегодня в 10:23
Якийсь максимально тупий ші-бот. Ти там визначись попервах хто кому зрадив, бо з тексту неясно. А чому? Тому що твій тупий індус-погроміст не подужав поняття відмінків. Фу, голота.
пу_пугренчик• сегодня в 10:34
Тю, це у форуму питати зраджувати чи ні?
Щось дуже жирно, аж сало топиться
пу_пугренчик• сегодня в 10:36
Ви спочатку знайдіть нового тата своїй доньці, а вже далі будете мститися своєму бувшому. Як Вам схема?
Дама_из_рекламы• сегодня в 10:53
Ответ дляСокодавка ще та
Масова реєстрація бот аків.
Це якийсь треш😡
да, и все прям с утра пишут про ’зрады’