Покорительная• вчера в 10:56
Витамины ostrovit
Кто принимал витамины ТМ Ostrovit? Хорошая марка или нет? Какие впечатления?
Не люблю натовп• вчера в 10:58
Нормальні. Польський виробник, в них багато добавок для спортсменів. Чоловік раніше купував, каже норм.
Покорительная
• вчера в 11:45
Ответ дляНе люблю натовп
Так, польський бренд. Цікаво чи дієві вітаміни і чи немає побічок і тд від прийому.
Не люблю натовп• вчера в 11:47
Ответ дляПокорительная
Ніяких побічок не виникало. Брали різні.
Покорительная
• вчера в 12:05
Ответ дляНе люблю натовп
А магній наприклад чи брали? Бл читала, що величезний розмір таблетки і смак крейди.