Маю декілька думок• 2 часа назад
Киянки, як сьогодні заснути? Знаєте лайфхаки?
Живу на 9 поверсі і це жах: сьогодні дує страшенний вітер, я не можу заснути.
Як ви плануєте спати сьогодні?
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляАтятя_тётя
Если бы украинская музыка,то спали бы как младенец?
Вас тільки це зачепило? Крики та танці ні? Бажаю вам поспати так само, як ми ! Коли єдиний вихідний!
Атятя_тётя• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
Так чего вы не вызвали полицию?
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляАтятя_тётя
Так чего вы не вызвали полицию?
Тому що не змогла зрозуміти, де саме цей шабаш відбувається.
Маю декілька думок
• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
А ви просто сьогодні раніше ляжте спати
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
А ви просто сьогодні раніше ляжте спати
Я забула Вас запитати, коли мені спати лягати!
Божа кульбабка• 1 час назад
Я тоже не переношу такие ураганные ветра, окно панорамное и мне все время кажется, что с ним что-то случится. Я еще в Парусе много лет проработала, там стекло в окнах в сильный ветер просто волной шло, это каждый раз тревожный припадок))
Так что на ночь выпью Атаракс, иначе мне хана