ДваДваВісім• сегодня в 12:12

А де ви знаходите розумних чоловіків?

Це по слідах теми про те, де знаходять чоловіків, які забезпечують + готують )
Sgreen• сегодня в 13:16
Подібне притягує подібне. Хоча є і вийнятки. Розумний чоловік досить узагальнююче поняття. Шукайте для себе золоту середину в інтелекті. Він має бути зрозумілим і комфортним для вас

автор ДваДваВісім • сегодня в 13:22
Ответ дляВот Она Я
Ну автор же написала. Чтобы обеспечивал и бытом занимался.
Ні-ні, про забезпечення і побут - це зовсім інша тема. Ми тут інтелектуалів шукаємо
Замріяна• сегодня в 13:32
Ответ дляЛовлю капці
Частіше виходьте на лавочку зранку.
Ой у нас одна сидит...2 месяца уже. Втирается в доверие к любителям лавочки. Сама лохматая, одета кое-как, и вечно носом в телефон. Ее за глаза уже бездомной назвали. Хотя где-то она ночует...
Приму в дар• сегодня в 14:03
Ответ дляtereska
Давним-давно на Гала-чаті, хто ще памʼятає в період Аськи був. Спілкувалися з роки 2, поки не наважились зустрітись. Через 3 місяці ми вже не розлучились, сину 18 років, разом вже 20 років.
Чоловік весь час багато технічної інфо опановує, весь час вчить та практикує англійську мову, з гарним почуттям гумору. Опанував до впевненого користувача ШІ і весь час йому усе цікаво.
Мені є на кого рівнятись та з ким рости. Експерементує зі смачними стравами, весь час на спорті, правда не можу сприймати його ПП, мені це не смачно.
Впевнений користувач ШІ звучить цікаво.
tereska• сегодня в 14:05
Ответ дляПриму в дар
Впевнений користувач ШІ звучить цікаво.
Якщо ви вважаєте, що просто подати запит, то це не так. Там повно усяких можливостей, але кожен обмежується своїм рівнем знань.
Приму в дар• сегодня в 14:06
Ответ дляtereska
Мова не про запит.