Гарні диньки• вчера в 13:43

Прививка КПК

Кто недавно ставил детям? Какого производства?
Какая-то реакция была?
Сказали, что сейчас производства США или Нидерланды, мы такую никогда не делали, переживаю
Фоточки нема• вчера в 13:56
А точно Нідерланди, а не Бельгія?
КПК була єдина вакцина, яку ми кололи «державну», бо виробництво те саме, що і к купованих. Реакцій не було особливих.

автор Гарні диньки • вчера в 13:59
Ответ дляФоточки нема
А точно Нідерланди, а не Бельгія?
Бельгии нет в поликлинике сейчас.
Хотя в аптеках продается, я бы лучше её сделала.
Фокус-Покус• вчера в 14:01
2 місяці тому зробили, державну у поліклініці. Реакцій не було ніяких. На попередню дозу, яку робили в рік, теж не було реакцій, теж державна. Власне, реакції у моєї дитини були лише на ту вакцину, яка проти кашлюку, хоча ми самі купували ті Пентаксими-Тетраксими. На усі інші , і державні і за власний кошт куплені, не було реакції.
автор Гарні диньки • вчера в 14:03
Ответ дляФокус-Покус
А в скільки років робили другу дозу?
Крихітка на всі• вчера в 14:07
Зробили нещодавно, 3 тижні тому. 1-ша була бельгійська в рік, все було добре. Цього разу нова, точно не знаю, яка саме вакцина, напевно, Нідерланди. Все в порядку, рука кілька днів поболіла, а імунна реакція відкладена, бо це жива вакцина. Педіатр сказала, на 8-10-й день. Трохи нежить з´явився в цей час, бо дитина в садок ходила. Вже все Ок.
автор Гарні диньки • вчера в 14:08
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую
Фокус-Покус• вчера в 14:27
Ответ дляГарні диньки
А в скільки років робили другу дозу?
Оскільки по новому календарю щеплень другу дозу пересунули з 6 до 4 років, то нам зробили зараз, дитині 5,5 років.

автор Гарні диньки • вчера в 15:33
Ответ дляФокус-Покус
Так, мені теж повідомила наш лікар, що перенесли. Моїй дитині влітку буде 5
Крихітка на всі• вчера в 16:42
Моїй в 4 зробили.