Гарбузик• сегодня в 15:00
Можна зробити нормальні котлети без хліба і батона, щоб вони не були сухими?
Шкала Радощів• 2 часа назад
Ответ дляАгент Пинкертона
Всі радять до фіга цибулі, але ж не смачно воно, воняє тою цибулею. Не розумію. Додаю трохи батона розмоченого в льодяному молоці, а краще сухарик ще один розмочений і картоплина терта
Я взагалі цибулю не додаю в котлети..хіба що суху.
Вакцениро Вона• 1 час назад
Я запекаю котлеты в фольге ы духовке. Для сочности добавляю 2 ст.ложки греческого йогурта. Бывает, и яйцо.