Бжоли-бандерівці• вчера в 19:19

Скільки слів повинна знати дитина в 2 роки?

А то пишуть про 300 і я сіла порахувала. Дитина говорить менше і що відстає. Скільки приблизно говорили ваші в цьому віці?
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 19:20
Ну Шекспіра і Кафку мав би читати і переказувати в оригіналі.

Оченьценная• вчера в 19:22
А сколько ваш ребёнок знает слов?
ШанельКуКу• вчера в 19:23
Мій взагалі мовчав. Всі навкруги виїдали мені мозок. Зараз 9років. Найкращий в навчанні. Це все так індивідуально що не варто порівнювати.
автор Бжоли-бандерівці • вчера в 19:24
Ответ дляОченьценная
А сколько ваш ребёнок знает слов?
Приблизно 70, говорить: мама дай пити і подібне.
Оченьценная• вчера в 19:25
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так что вам еще не хватает?
автор Бжоли-бандерівці • вчера в 19:26
Ответ дляОченьценная
Так что вам еще не хватает?
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Оченьценная• вчера в 19:26
Ответ дляБжоли-бандерівці
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Моцарт уже на скрипке играл в этом возрасте.

автор Бжоли-бандерівці • вчера в 19:27
Ответ дляОченьценная
кнопкодав• вчера в 19:27
Мда...я даже не считала никогда...
Конотопська відьма• вчера в 19:31
Ответ дляБжоли-бандерівці
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Це ж не тільки про ті слова, що дитина саме проговорює, але і пасивний словниковий запас.
Конотопська відьма• вчера в 19:32
А взагалі, якщо є питання до мовлення, завжди краще проконсультуватися з неврологом та психіатром дитячим. І або щити спокійно, або починати працювати над проблемою.
Свідок Перемоги• вчера в 19:34
Мамочка, все индивидуально. Мой в 2 уже говорил полностью всё, а шеф например на работе молчал до 5 почти, сейчас по нему не скажешь) юморист и болтун ещё тот
nabludatel• вчера в 19:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
В 2 роки повинні зявитися фрази. У вас вони є. Тобто відставання немає.
Пс. Я мама дитини з затримкою мовленнєвого розвитку. У моєї в 2 роки фраз не було.
Моя улюблена страшко• вчера в 19:42
Наша знала миллион. Только этого языка никто не понимал
Сірничок• вчера в 19:46
Вот, мне нечем было заняться, кроме как считать количество слов в 2 года. Ребёнок каждый день будет прибавлять в свой словарный запас новые слова. Вы общаетесь, друг друга понимаете разговариваете с ним и замечательно. Читайте, что- то рассказывайте, всему свое время.
Усатая полосатая• вчера в 19:48
Не знаю кому ребёнок в 2 года должен. Первый в 2 разговаривал, второй говорил отдельные слова, но второй отличником в итоге в школе был, а первый увы и ах.
СонячнаДівка• вчера в 20:00
Ніколи не рахувала слова. Важливо, щоб були фрази і розуміння
Горня капучіно• вчера в 20:04
Автор, я знаю що норма (вона умовна) 100 слів в два роки. Але вам правильно вище написали, якщо є фрази/ короткі речення і словниковий запас постійно розширюється, то все ок.
Оці всі розмови про те що в два роки не говорив, в потім став генієм. Ну такоє... У когось може й так, але в більшості випадків якщо дитина в 2 роки не говорить або говорить десяток слів, то значить є проблема. І вона насправді нікуди не дівається і далі, після того як ця дитина заговорить. Слух, аутичний спектр і т.д. таки мова це вершина психічного і когнітивного розвитку в такому віці
автор Бжоли-бандерівці • вчера в 20:08
Ответ дляГорня капучіно
Слова, фрази є, розуміє звернення до себе, якщо щось попросити, наприклад дати руку, іграшку...

Горня капучіно• вчера в 20:10
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну і 70 це майже та норма в 100 слів яку я знаю як норму
автор Бжоли-бандерівці • вчера в 20:11
Ответ дляГорня капучіно
Думаєте дарма кіпішую?
задумчивая мордочка• вчера в 20:21
Ответ дляБжоли-бандерівці
Думаєте дарма кіпішую?
Вибачте, пані, але відʼєбіться від дитини!!!