Из Виа-гры• сегодня в 14:54

Олх оренда квартири Подобово ваш досвід

Потрібно поїхати на декілька днів в Київ
Якщо дивитись квартири на букінг та аірбнб ціни дорогі. Олх набагато вигідніше
Хтось орендував з олх квартири? Якось можна перевірити відгуки на такі оренди, рейтинг продавця так би мовити, бо сервісом оренди в них не користувалась, там навіть дати можна обирати для броні
Все ок з такими орендами? Бо і олх не часто користуюсь
Чи може є ще якісь платформи?
Тут как тут• сегодня в 15:19
Никак не проверите отзывы. Я рисковала, арендовала так жилье на море. В Бердянске в свое время. И в эти прошлые годы в Одессе. Все ок

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 15:42
О, у мене є. Їхали через Франківськ, потрібна була квартира на 1 ніч, на букінгу були тільки від 2-х.
Такого досвіду не побажаю нікому. Брудна білизна, брудний посуд. І ріелтор - людина-гімно, як потім виявилося.
Тому більше ніколи через олх, тільки там, де є відгуки.
ХаДиДиШь• сегодня в 16:03
Добово.ком - украинский ресурс. Там проверенные отзывы. В свое время подсказали на Советчице, за что очень благодарна.
Через ОЛХ ни разу не арендовала - не тот сайт, где бы я искала что-то ’проверенное’