Не обижаюсь• 1 час назад

Что брать на крестины ребенку ?

Ребенка голенького крестят или нужно что то типо рубашки ?
Люблю кетчуп• 1 час назад
В костюмі приносять. Там роздягають до підгузника і в крижму потім

Кукарикуууууу• 1 час назад
Треба відкриті ручки, ніжки, груди, чоло.
ХикориДикори• 1 час назад
А навіщо ви хрестите дитину, якщо ви не віруюча?
Гидроусилитель руля• 1 час назад
Ксьондз скаже
МУСЯкомарова• 1 час назад
Спросите там, где планируете крестить. У нас был в костюме с открытыми ручками и ножками ребенок.
Ля-ля-ля• 1 час назад
Хрестили дитину у чоловічку, так і тримали, потім розстібнули ступні і воду на голову, ступні і ручки батюшка бризкав, потім у крижму загорнули.
Svitlo_• 1 час назад
Залежить від того як проводять обряд. Чи повністю з головою окунають дитину чи ні.

Сонячний зайчик• 32 минуты назад
Ответ дляХикориДикори
А де ви це прочитали? Автор нічого не пише про це
автор Не обижаюсь • 32 минуты назад
Ответ дляХикориДикори
🤦🏻‍♀️