Знаю бакси• 1 час назад

Які непорозуміння або треш у вас були з нянею?

Поділіться своїми історіями про ваше невдоволення, непорозуміння або треш, з яким довелося стикатися вам як роботодавцю для няні. Дякую
КвартираЧья• 1 час назад
У знайомої було- няня йшла спереду в телефоні, а дитина 2х років десь позаду далеко, там і машини їздили і собаки ходили. Вони її звільнили. А у іншої було що гроші з гаманця пропадали, поставили камеру, вивели на чисту воду і няню і садівника.

Сусідка знизу• 1 час назад
Наблюдала со стороны как няня везёт за собой двухлетнего ребёнка на маленькой машине, типа толокара за верёвку через дорогу... ещё как в парке пьёт сама из бутылки ребёнка.
автор Знаю бакси • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Нічого собі:-(
автор Знаю бакси • 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Небезпечно та неприємно:-(
короткопамятна• 1 час назад
У сусідки була няня, на майданчику дитина постійно з горки падала, бо тітка не поруч, а в телефон на лавці втикає. Хлопчику рочків 3 було. Таке неодноразово траплялося. Вона там з іншими нянями товаришувала, то мили кістки роботодавцям.
Панна Кота• 1 час назад
У нас была чудесная няня, очень ей благодарна за все, вспоминаю с теплотой. Сыну уже 17-тт
Розвідка Маші• 1 час назад
Автор, какие у вас приколы с няней?

Шкідлива молекула• 1 час назад
Коли дитина сказала, що няня до нього звертається по злому, вона видала: ’Я с тобой обращаюсь как положено’. На цьому ж місці ми з нею і розпрощалися
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ходила боса по квартирі, хоча я заборонила. На мої зауваження сказала, що їй жарко у взутті або в шкарпетках, що вона здорова і в неї нема ніяких захворювань. Поставила умову - повний медогляд або звільнення. Пройшла медогляд.
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Смішно називати це «роботодавцями»
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Що за Бред?
автор Знаю бакси • 1 час назад
Ответ дляРозвідка Маші
Автор, какие у вас приколы с няней?
Близька мені людина працює нянею. Хазяйка завжди її ображає, але і не звільняє. До роботи з дитиною претензій нема. Іноді. Наприклад, покусав комар. Але няні заборонено користуватися будь-якими засобами, бо це «хімія»», треба відганяти комарів вручну. Під час сну дитини няню просять випрати деякі речі хазяйки. Потім вона влаштовує кіпіш, що не так випрано. Хоча режим у пралці був такий, який сказали. Далі - дитина помалювала покривало в залі, няні сказали купити нове. Дитина до істерики захотіла відкрити другий банан, поки перший не доїла, просто до істерики, відкрили два банани - вони лишилися не зʼїденими, хазяйка наорала. Далі няня зранку бігом повинна була зварити кашу дитині, так спішила, що не помітила в дверях холодильника вже відкрите молоко, відкрила іншу пляшку, то також насварили. Це те, що я згадала. Мені подумалося, чи це точно няня не ок? Може, хазяйка трохи із загонами. Не знаю. Тому в тему створила, що дійсно мами вважають не ок.
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
кроме молока - полнейший треш, мамаша ебанько
Белая и пушистая• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
А чего она там сидит? Стирка вещей это не ее забота
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Тут понятно, что притрушенная тетка строит из себя хозяйку, но все зависит от оплаты и скорости нахождения другого места работы.
автор Знаю бакси • 59 минут назад
Ответ дляБелая и пушистая
Через зп. Там гарно платять. Вона так вважає. Я не знаю, що саме значить гарно та чи як швидко зможе знайти роботу на такі ж гроші. Але в планах йти.
Нульовий сантиметр• 58 минут назад
Ответ дляЗнаю бакси
Ні, так не повинно бути
автор Знаю бакси • 55 минут назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Оплата добра. Так і каже, що оплата влаштовує та дитина також, і дитя її полюбило. Але от мама дитини дуже часто отакі зауваження чи істерики, а коли півдня з дитям вона набігалась, то коли роблять нерви через умовний банан, до речі, вони дуже заможні, який відкрила їхня дитина, то якось моральний стан не ок. Або ще згадала, дитина зраділа, що тато прийшов, понеслася в зал, в руках був якийсь хліб, то няню насварили за крихти в залі. Вона навіть не встигла те дитя спинити чи взагалі була не впевнена, чи варто спинити, дитина бігла до тата в своєму ж домі.
Добро с Кулаками• 54 минуты назад
Ответ дляЗнаю бакси
Пусть теперь бананы доедает, или кожуру проверяют в ведре?

Дай подивлюся• 53 минуты назад
Ответ дляЗнаю бакси
у мамы корона давит...
автор Знаю бакси • 51 минуту назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Просто там няня така людина, щоб не когось обманути чи себе прикрити. Навіть не думала, що через банани можуть бути проблеми. Поклала, бо дитя не зʼїло. Потім цій же дитині з них зробила млинці.
автор Знаю бакси • 49 минут назад
Ответ дляДай подивлюся
у мамы корона давит...
Мабуть. Тут все дуже неясно. Взагалі в темі з персоналом є багато слизьких моментів. Бо дехто вважає, що «купує собі рабів». Принаймні, в мене думка така виникла.
Шкідлива молекула• 49 минут назад
Приводить дитину з прогулянки раніше, дитина заплакана. Дитина кидається на мене і плаче, що няня вимагала від нього слово ’будь ласка’, а йому не хотілося його казати. Потім няня мені виказувала, що я підриваю її авторитет перед дитиною, бо не сказала одразу дитині, що няня права і дійсно треба на її вимогу казати ’будь ласка ’. А я хотіла спочатку заспокоїти дитину і розібратися в чому справа. Ну потім мені ще няня виказувала, що це дуже не ок, що в 6 років у мене дитина сама не вдягається. А я стою і думаю: а якби сама вдягалася, то нафіг ти мені тоді здалася, така мудра педагогиня? Теж розпрощалися в той же день
Дивне створіння• 49 минут назад
Ответ дляЗнаю бакси
Это у няни тут треш с работодателями.
У нас няня чудесная просто, я ей очень благодарна. Хотя у нее и падал ребенок несколько раз, и стол рисовал, но я к этому нормально отношусь, потому что он точно так же падал и рисовал со мной, когда я слишком медленно моргала.
автор Знаю бакси • 46 минут назад
Ответ дляШкідлива молекула
Думаю, ви все вірно зробили. А добре чи погано - це дуже відносне поняття. В кожної дитини свій час, коли одягатися чи щось інше.
автор Знаю бакси • 45 минут назад
Ответ дляДивне створіння
Это у няни тут треш с работодателями.
Мене взагалі приклад про комарів здивував. Няня винна, що кусають комарі. Самі виганяють на вулицю, не дозволять нічого бризкати чи мазати, і няня винна. Ну таке.
Добро с Кулаками• 41 минуту назад
Ответ дляЗнаю бакси
Наверное и камеры везде?
автор Знаю бакси • 5 минут назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Наверное и камеры везде?
Не знаю точно. Можливо. Там заможні господарі. То камери можуть бути не лише через няню. Але я не знаю точно.