Планшетница• сегодня в 18:20

Столешница из гранита у кого есть.Дайте отзывы ,плюсы и минусы

Может кто-то ставил себе?
Сейчас в поисках материалов и фактур.
Позаземний розум• сегодня в 18:22
Минус только один- она невероятно тяжелая и при монтаже нужно несколько человек.

Коко На Страже• сегодня в 18:24
Я хотіла ставити, передумала.
Дорого
Якщо темна і хтось щось гаряче поставить, то може відбарвити.
Не уявляю, як товкти відбивні ,щоб залишилась ціла.
І щ тут дівчтата викладали фото , що також є мікротріщини.
+
Гарно виглядає.
Легко мити .
Не боїться води.

Думала ще над когломератом, але ціна на деякі ще вище , ніж на граніт.
Замовила звичайний ламінат, при такій його ціні хоть раз на 3 роки можна міняти і не боятись , що десь щось трісне і що тоді робити
Позаземний розум• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Я хотіла ставити, передумала.
Дорого
+
Гарно виглядає.
Легко мити .
Не боїться води.

Вона не боїться високих температур, хоч вогнище розводи.
Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Я хотіла чорний граніт.
Була у каменярів, сказали, якщо випадково поставити гарячу каструлю, може відбарвити колір.
В мене діти розтяпи, не хотіла ризикувати поки
Обнемашечка• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Я хотіла ставити, передумала.
Дорого
+
Гарно виглядає.
Легко мити .
Не боїться води.

гранит из за отбивных не разобьете
Метровий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Я хотіла ставити, передумала.
Дорого
+
Гарно виглядає.
Легко мити .
Не боїться води.

Мені знайома, яка родом з місцини, де видобувають граніт, розповідала страшні історії про те, що вони дуже фонять. І навіть ´незалежна´ експертиза пише неправдиві висновки про те, що все в нормі. Бо це виробництво годує регіон, і ніхто не дасть сказати правду. Хіба що самому брати лічильник і міряти.
У мене теж були думки - тепер точно передумала
Обнемашечка• 2 часа назад
у меня гранитная, тяжелая и все об нее бьется,

Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну, щось в тому є.
Я бачила країну походження, то 90% Індія.
( Я не в Україні).
Якщо була б в Україні, то такого ризику нема ,сама була під Житомиром на кар´єрах гранітних.
Взагалі, мені дуже лабрадорит подобався , але він важкодоступний взагалі.
Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
гранит из за отбивных не разобьете
Можливо, наступну кухню так і зроблю.
Поки, нехай хоча би цю поставлять.
Метровий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Ну, щось в тому є.
( Я не в Україні).
Не буду робити вигляд, що я супер експерт. Але на скільки я зрозуміла, то той граніт, який видобувають з верхніх шарів - він норм. Але жага наживи штовхає видобувальні компанії рити глибше, бо скільки ж добра пропадає
Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Можете показати, хоть чужими полюбуюсь.
Обнемашечка• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Можете показати, хоть чужими полюбуюсь.
не покажу тут все зафукают, но у меня как раз лабродарит с Житомира)) но честно сказать, мне не очень нравится
Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Ну ж покажіть. Ще й лабрадорит
І так мало хто читає цю тему .
Обіцяю не шукати, в мене і так нестандартна кухня.
Чому не подобається? Колір чи тех. сторона ?
У Вас той з синім / голубим ?
Маурита• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Ну, щось в тому є.
( Я не в Україні).
Якраз під Житомиром граніт фонить. Це природній фон граніту.
У нас там бабуся живе. Погреб з каміння робили, з кар´єру. Фон радіоактивний в погрібі зашкалює. Випадково виявили.
Весь природній граніт фонить.
Бокс-орун• 2 часа назад
У мене син ставив. Мінуси - побили на ній все скло, чуть стукнути і все, все крихке бьється.
Коко На Страже• 2 часа назад
Ответ дляМаурита
Весь природній граніт фонить.
Капець.
Не знала.
Ми на пам´ятник тоді брали.
І що Ви з тим погребом робили ? Залишили ?
Маурита• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Капець.
Не знала.
Ми на пам´ятник тоді брали.
Ви ж біля пам´ятника не ночуєте. На годину-дві в місяць якщо побудете поряд - нічого страшного.
Треба за накопичену дозу переживати.
Погріб лишився, бо там ніхто не живе. Овочі від радіації не страждають. Да і мало там чого у бабусі вже було в той час.