Марічка• 30 апреля в 09:05

Мітинг на підтримку президента!

Долучайтеся! Не доми російському іпсо у вигляді незрозумілих наклепів Ткача заплямувати його репутацію!
Їжак в панчохах• 30 апреля в 12:28
Хто піде на мітинг, купіть гречки на вовину тищу, він на дебатах 2019 казав, щоб Порошенко став на коліна. Тепер настає час зеленого стати на коліна перед усіма.

Фенте Фря• 30 апреля в 13:03
Ответ дляМарічка
Приємно чути, що навколо так багато свідомих людей 🫶
Коли пости пише ШІ бот, який не розуміє сарказм ))
Фенте Фря• 30 апреля в 13:04
Ответ дляЛеді Душка
Нет. Мы все очень уважаем и поддерживаем Владимира Александровича.
Он вам не Вова... ))) Владімір Алігархавіч