Щось не спиться• сегодня в 09:58

Одяг для хлопчика підлітка

Ще донедавна син був байдужим до одягу і носив те, що я йому купувала. Зараз йому 12 і він вже хоче одягатися в певному стилі. Подобаються широкі джинси чи джинси баггі, реглани оверсайз. Проблема в тому, що зріст лише 140см, і на дітей такого зросту,я не знаходжу подібних речей, або не знаю де дивитися. В звичних магазинах по типу манго, Н&М, Картерс, Геп не бачу нічого подібного. Підкажіть, де вдягаєте своїх хлопців.
Анонимарик• сегодня в 09:59
Некст

ВЫВсеВрете• сегодня в 10:00
Резервед
Крим мій• сегодня в 10:03
Carhartt, Dickies
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:07
в HM повно
автор Щось не спиться • сегодня в 10:09
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
в HM повно
Не бачу я там прям оверсайз
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:10
Зара, юнікло, Манго. Вам навпаки добре, що 140, можна ще в дитячому відділі брати одяг. Мій в 12 вже 168, і це верхня межа дитячого, дорослий одяг вже дорожчий.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:10
Ответ дляЩось не спиться
Не бачу я там прям оверсайз
В зарі повно оверсайзу

Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:12
Ответ дляЩось не спиться
Не бачу я там прям оверсайз
чого саме не бачите? Ось джинси, наприклад
https://www2.hm.com/uk_ua/kids/khlopchyky-9-14-rok...
автор Щось не спиться • сегодня в 10:12
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В зарі повно оверсайзу
Була в Залі, нема там прям широких джинсів да й вибору регланів теж(
Таракашечка• сегодня в 10:12
H&M, Zara.
Сын диктует мне с 5 лет, беру всегда на пару размеров больше, зара большемер там бывает в размер. Все овер, и по моде.
автор Щось не спиться • сегодня в 10:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ці джинси виглядають так, бо на розмір а то й більше і на худеньких хлопцях, я їх бачила в офлайн магазині, не те. Треба прямо дуже широкі на хлопця середньої статури, не худенького
Застряла• сегодня в 10:14
Ответ дляЩось не спиться
Посмотрите резервед. Много всякого широкого и цена-качество норм
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:14
Ответ дляЩось не спиться
купіть на розмір більше, в них регулювання на поясі.
автор Щось не спиться • сегодня в 10:15
Ответ дляЗастряла
Дякую, в Резервні ще не була, гляну обов´язково. Ну і плюс замовляти не варіант, бо він відмовляється носити, треба вже з ним купувати і міряти. Просто як більшість хлопців він не любить в магазини, тому треба йти ціле направлено в конкретний
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:15
Ответ дляЩось не спиться
Ось одні з останніх, що там купувала. Вони дуже широкі .
автор Щось не спиться • сегодня в 10:17
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А ваш хлопець худенький? В мого при зрості 140см, вага 40-41кг.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:18
Ответ дляЩось не спиться
Звичайний 168/49
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:19
Ответ дляЩось не спиться
Вам ніхто не заважає купити джинси навіть на два розміри більші насправді кругом повно тих широких джинсів, просто вам вони чомусь недостатньо широкі.
автор Щось не спиться • сегодня в 10:25
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Звичайний 168/49
Худенький)

автор Щось не спиться • сегодня в 10:27
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я поки була тільки в Манго, Н&М і Зарі. От на сайті Резорверда бачу багато широких, поїду подивлюся. Я до цього не парилася і всі речі просто замовляла
Застряла• сегодня в 10:31
Ответ дляЩось не спиться
Можете с ним выбрать на сайте, заказать а то что не подойдет отправить. Но это времени больше занимает чем просто в магазин сходить. Я сначала одна иду в магазин прикидываю что можно померить, а потом уже вместе на закупку идем, так времени и нервов меньше тратиться.
автор Щось не спиться • сегодня в 10:34
Ответ дляЗастряла
Дякую. Теж думаю так зробити, спочатку сходити подивитися асортимент, а тоді вже йти міряти конкретні речі, бо надовго його не вистачить. Зі старшою було простіше, вона була відповідальнішою і я могла їй дати гроші, а вона сама купувала речі років з 12
Гуляю босоніж• сегодня в 10:50
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А в 15 - 192см? Як вам))
Гуляю босоніж• сегодня в 10:51
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
То це звичайні класичні джинси. Мова про молніяві типу баггі
Оч@ров@Шк@• сегодня в 10:52
Можна в бершці подивитись...
Гуляю босоніж• сегодня в 10:53
Ответ дляЩось не спиться
Раджу глянути в жіночому відділі самый маленький розмір. Вони зараз все рівно всі унісекс
автор Щось не спиться • сегодня в 10:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
Можна в бершці подивитись...
В Брешці на жаль не підійде, замалий зріст
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:55
Ответ дляГуляю босоніж
Всі джинси на сторінці звичайні класичні? Серйозно? Це посилання на сторінку з джинсами, а не на конкретну модель. Тут, наприклад, прям чорним по білому написано ’baggy fit jeans’ це такі класичні?
автор Щось не спиться • сегодня в 10:56
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так в цих магазинах нема широких. Раніше саме тут і купувала
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:56
не додаються картинки