Щось не спиться• сегодня в 09:58
Одяг для хлопчика підлітка
Ще донедавна син був байдужим до одягу і носив те, що я йому купувала. Зараз йому 12 і він вже хоче одягатися в певному стилі. Подобаються широкі джинси чи джинси баггі, реглани оверсайз. Проблема в тому, що зріст лише 140см, і на дітей такого зросту,я не знаходжу подібних речей, або не знаю де дивитися. В звичних магазинах по типу манго, Н&М, Картерс, Геп не бачу нічого подібного. Підкажіть, де вдягаєте своїх хлопців.
Щось не спиться
• сегодня в 10:09
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
в HM повно
Не бачу я там прям оверсайз
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:10
Зара, юнікло, Манго. Вам навпаки добре, що 140, можна ще в дитячому відділі брати одяг. Мій в 12 вже 168, і це верхня межа дитячого, дорослий одяг вже дорожчий.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:10
Ответ дляЩось не спиться
Не бачу я там прям оверсайз
В зарі повно оверсайзу
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:12
Ответ дляЩось не спиться
Не бачу я там прям оверсайз
чого саме не бачите? Ось джинси, наприклад
Щось не спиться
• сегодня в 10:12
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В зарі повно оверсайзу
Була в Залі, нема там прям широких джинсів да й вибору регланів теж(
Таракашечка• сегодня в 10:12
H&M, Zara.
Сын диктует мне с 5 лет, беру всегда на пару размеров больше, зара большемер там бывает в размер. Все овер, и по моде.
Щось не спиться
• сегодня в 10:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ці джинси виглядають так, бо на розмір а то й більше і на худеньких хлопцях, я їх бачила в офлайн магазині, не те. Треба прямо дуже широкі на хлопця середньої статури, не худенького
Застряла• сегодня в 10:14
Ответ дляЩось не спиться
Посмотрите резервед. Много всякого широкого и цена-качество норм
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:14
Ответ дляЩось не спиться
купіть на розмір більше, в них регулювання на поясі.
Щось не спиться
• сегодня в 10:15
Ответ дляЗастряла
Дякую, в Резервні ще не була, гляну обов´язково. Ну і плюс замовляти не варіант, бо він відмовляється носити, треба вже з ним купувати і міряти. Просто як більшість хлопців він не любить в магазини, тому треба йти ціле направлено в конкретний
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:15
Ответ дляЩось не спиться
Ось одні з останніх, що там купувала. Вони дуже широкі .
Щось не спиться
• сегодня в 10:17
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А ваш хлопець худенький? В мого при зрості 140см, вага 40-41кг.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:18
Ответ дляЩось не спиться
Звичайний 168/49
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:19
Ответ дляЩось не спиться
Вам ніхто не заважає купити джинси навіть на два розміри більші
насправді кругом повно тих широких джинсів, просто вам вони чомусь недостатньо широкі.
Щось не спиться
• сегодня в 10:27
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я поки була тільки в Манго, Н&М і Зарі. От на сайті Резорверда бачу багато широких, поїду подивлюся. Я до цього не парилася і всі речі просто замовляла
Застряла• сегодня в 10:31
Ответ дляЩось не спиться
Можете с ним выбрать на сайте, заказать а то что не подойдет отправить. Но это времени больше занимает чем просто в магазин сходить. Я сначала одна иду в магазин прикидываю что можно померить, а потом уже вместе на закупку идем, так времени и нервов меньше тратиться.
Щось не спиться
• сегодня в 10:34
Ответ дляЗастряла
Дякую. Теж думаю так зробити, спочатку сходити подивитися асортимент, а тоді вже йти міряти конкретні речі, бо надовго його не вистачить. Зі старшою було простіше, вона була відповідальнішою і я могла їй дати гроші, а вона сама купувала речі років з 12
Гуляю босоніж• сегодня в 10:50
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А в 15 - 192см? Як вам))
Гуляю босоніж• сегодня в 10:51
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
То це звичайні класичні джинси. Мова про молніяві типу баггі
Гуляю босоніж• сегодня в 10:53
Ответ дляЩось не спиться
Раджу глянути в жіночому відділі самый маленький розмір. Вони зараз все рівно всі унісекс
Щось не спиться
• сегодня в 10:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
Можна в бершці подивитись...
В Брешці на жаль не підійде, замалий зріст
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 10:55
Ответ дляГуляю босоніж
Всі джинси на сторінці звичайні класичні?
Серйозно? Це посилання на сторінку з джинсами, а не на конкретну модель. Тут, наприклад, прям чорним по білому написано ’baggy fit jeans’
це такі класичні?
Щось не спиться
• сегодня в 10:56
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так в цих магазинах нема широких. Раніше саме тут і купувала