Потринділиця• 2 часа назад
А что случилось? Зачем сказали воду Киевоянам набирать?
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
Удалено администрацией...
жалоба за хамство и оскорбление
Голубец• 1 час назад
Ответ дляПодмигашка
Я читала, що рашка планує по водопостачанню лупити.
Внимание от скандала с Умеровым нужно отвлечь срочно))
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Та просто хочеться не просто чути якісь попередження, я відчути підтримку влади на собі, у забезпеченні основних і нагальних потреб в разі критичної ситуації. Ато щось так дивно виходить, комунальні плати по тарифу, що вже на рівні неба, податки плати, за бензин дорогий плати, за все плати а тобі у відповідь нагадування чергове від влади. Так дайте бочку, дайте воду, а як ні - то не пздть, за зиму в Києві я памʼятаю і цю жесть не забуду, як буде якась фігня з водою, то знов влада міста руки вмиє
Я извиняюсь, а когда Вы последний раз чувствовали на себе поддержку власти, не напомните?
Но эта та власть, которую выбрали люди и которую большинство поддерживает (как минимум через молчание), по-этому винить некого
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ длямаска Ілона
Ніколи не відчувала, але була дуже наївною на початку війни, думала щось зміниться в плані допомоги громадянам і протидії корупції, як згадаю, то аж сумно стає. Але я дуже втомилася за ці рок повномасштабного вторгнення. Я хочу хоча б мінімальної підтримки і допомоги. Була біженкою пару місяців, мені і гроші, і квартиру дали, безкоштовно, чужа країна. А своя тільки тягне останнє.
Все, завʼязую, бо ця злість і відчай не допоможе все одно
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляязззззь!!!
Ще одна не читаюча новин
Читаю, але офіційні новини...тому і питаю де і хто казав.
Як_наготую...• 42 минуты назад
Ответ дляЯ такая наивная
Будет еще ’не предупреждали’. Начнут срать в пакеты и кидать в окна. Потому что ’не предупредили’.
А,если вас предупредили,то вы срать в пакеты не будете ,если воды несколько недель не будет
маска Ілона• 28 минут назад
Ответ дляЯк_наготую...
Можно об этом позаботиться заранее и купить хотя бы туристический туалет, например
Ондатрова шуба• 13 минут назад
Ответ дляЗалізна тьотя
А ви прям все так серйозно сприймаєте? Хтось шось сказав, і ви одразу панікуєте?
Вот же недалекая,будут бить по водоснабжению
Залізна тьотя• 12 минут назад
Ответ дляОндатрова шуба
Я це чую з початку березня, далека ви наша.
Ондатрова шуба• 12 минут назад
Ответ дляЗалізна тьотя
Ще й побачиш