Багиня• Изменено сегодня в 18:59
Порадьте романтичний приємний роман
краще з гумором, але можна і без, тільки без драми і соплів.
Ніколи такого не читала, але зараз хочу чогось ненапряжного і легкого. Поради ШІ якісь стрьомні, пробувала вже два, Крузі ’Давай поспоримо’ і Торн ’Мій коханий ворог’, така штампована нудятіна, неможливо читати. Можна не чистий романтик, але щоб романтична лінія була вагомою, без безкінечних ’напакований тестостероном’ і тому подібне.
ЛеньГуглить_правда• сегодня в 19:42
Хорошая ирония у Себастьяна Жапризо ’Дама в очках и с ружьем в автомобиле’. Только не вздумайте смотреть экранизации! Там примеры, как не надо снимать кино
Меня много• сегодня в 19:50
Блакитний замок, Люсі Мод Монтгомері. Дуже легко читається і романтично.