Басноплетка• сегодня в 09:48

Чоловік натякнув шоб я ходила на манікюр і фарбувала нігті

Це він на когось задивляєттся і бачить як інші жінки фарбують нігті і йому це подобається?
автор Басноплетка • сегодня в 09:49
В мене праця руками. Ще й тонка шкіра, холодова алергія
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років

Файна цьоця• сегодня в 09:49
а гроші дасть?
TANYA 0 0 0 0• сегодня в 09:50
А що вам заважає піти на манікюр? Чоловік хоче, то нехай фінансує.
фан L.O.S.T.• сегодня в 09:50
автор, бегите)
Чарочка діда• сегодня в 09:51
Ответ дляБасноплетка
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
Грязь тоже от холода?
Запароленое одеяло• сегодня в 09:52
если будет покрытие,то ногти будут в лучшем состоянии.Я тоже работаю руками,без покрытия ломаются под корень.Ну и никто вам не мешает делать просто нюд.То, что на фото,конечно жесть( как не женские пальцы
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 09:55
Як мінімум обрізати і почистити, на це здатні всі жінки, без хвороб, з руками. Бруд вимити, край спиляти. Просто зробіть руки чистими, працюйте в рукавичках.

Файно Замало• сегодня в 09:52
Вам лет 65?
автор Басноплетка • сегодня в 09:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я раніше коли ходила в офіс робила гель лаком нігті фарбувала світло рожевим кольором але зараз я не хочу гель лак тому що він дуже в це є мої нігті
А інший лак мені треба переформувати кожних 3 дня тому що в мене швидко ростуть нігті як тоді бути в цій ситуації
Воздух в банке• сегодня в 09:58
шерше ля фам
Аленький носочек• сегодня в 09:59
Почистить грядь из ногтей и руки увлажнять кремом тоже нельзя ?
Г@Л@В@ломка• сегодня в 10:00
А денег дал?
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 10:03
Автор, я щодня працюю на землі, мені полтіннік скоро. Мої руки старіють і не мають краси, як раніше але бруд треба мити. Чорна крапка це прибила пальця.
Мальовнича даль• 2 часа назад
Коротко стригти нігті, підпилювати, можна прозорим укріплювачем покривати самій і працювати у перчатках.
Кутикула чиститься кислотним ремувером.
Я таке знаю• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
На маникюр вам нужно ходить постоянно. И не на покраску ногтей, это не обязательно. А на маски, процедуры какие-то. У вас сильно неухоженные руки женщины под 60.
Конечно, муж недоволен.
Физическая работа тут не при чем.
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
Бруд у вас теж під нігтями через холодову алергію?
Тільки не кажіть, що ваша робота руками це кондитер і ви тісто цими руками місите
долой_лама• 2 часа назад
Ответ дляЯ таке знаю
Конечно, муж недоволен.
Физическая работа тут не при чем.
Я уявила собі свою бабусю, яка в городі посапала, корову,свиню, курей погодувала, ,масочку зробила і на манікюр пішла.
Ви ніколи в селі не були? У 35-річної жінки шкіра на пальцях порепана і в них земля вже навічно в´їлася.
Раз одела не бу• 2 часа назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
у вас прям сильно красиво)) у меня и в молодости некрасивые пальцы и кисти были - маленькие и худые. Но автор явно тролит...
Сяду на шию, дорого!• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Та нууу. Красіво воно було в 25. Я була худа і пальці були худенькі, довгі, нігті також. Зараз вже не то. Але дякую.

Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
Якщо гроші дає, то які питання, робіть манікюр. Але руки теж мийте, під нігтями чистити треба
Золота орда• 2 часа назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У вас очень красивьіе молодьіе руки
Сяду на шию, дорого!• 2 часа назад
Ответ дляЗолота орда
У вас очень красивьіе молодьіе руки
Дякую вам. Рукавички моє все. Навіть від миття посуди дуже сохнуть.
Липка-прилипка• 2 часа назад
Автор,чоловікам подобаються доглянуті руки.
Я все життя була з поламаними нігтями від роботи.
Після 60 зайнялась руками.
Маю фахового майстра і акуратні нарощені нігті.
Працюю в городі, тримаю господарку.
Рукавички або й дві пари вам в поміч.
Раз одела не бу• 2 часа назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
ну а вот я никогда худой не была, а пальцы - тощие. Как то лет в 40к нашла фото где моя кисть в кадре, возле ребенка, и прозрела - настолько некрасивые и немолодые руки у меня были даже в 23(
всемВсёИмного• 2 часа назад
Ось вчора закрінила собі колір. Важко так робити?
Сяду на шию, дорого!• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Мені здається ви дуже вибаглива до себе. Як на мене головне щоб вони були чисті. Я на манікюр ходила один раз в житті. Більше не хочу
Я таке знаю• 2 часа назад
Ответ длядолой_лама
Рукавички просто існують.
Я живу в селі. Мені 49.
На городі щонайменше проводжу 3 години на день.
Близько такого жаху нема.
Маникюр роблю сама.
У сусідок через одну манікюри з малюнками. А вони теж на городі, у деяких кури, кози, корови.
Так що не кажить мені.

Я думаю, що цій жінці не завадить на гроші чоловіка проводити кілька годин в салоні 2 рази на тиждень. І відпочине, і через місяць руки не впізнати буде.
В 35 років це жах. Я таке бачила тільки в 60 + , і те не у кожній.
Медсестричка• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Є ж варіанти крім гель-лаку. Я теж гель не ношу. Нігті покриваю укріплювачем, роблю гігієнічний манікюр. У вас справді не айс виглядають, хоч чистими ж можуть бути? Для шкіри емолієнт та рукавички.
75В• 2 часа назад
автор, тут не про лак питання, а в тому що у вас грязнючі нігті, ну як так можна?
Я таке знаю• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Та не треба вам покриття.
Вам треба форму нормальну, чистку, кутикулу, догляд за шкірою.