Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Єхелсі. В чому прикол?
Записуватись через реєстратуру як раніше до цифровізації та появи цього додатку, якщо можна було, начебто, до недавнього часу просто записатись в єхелсі однією кнопкою.
Забула що?• 2 часа назад
В нас кол центр так і залишився. Через нього запис за місяць можлива і деяки послуги, не внесені в хелсі, але запис по тому ж направленню.
ОхиИВздохи• 1 час назад
У нас от врача зависит. К кому-то можно через приложение, а к некоторым узким только через регистратуру.
Там же у вас что-то написано - в этот день отстутсвует онлайн запись.
черная мамба• 1 час назад
Наскільки я зрозуміла, оці оранжеві слоти, на які пропонують записуватися через реєстратуру, то на платний прийом, навіть до вашого сімейного. А якщо кнопочки голубі, записуєтеся самостійно, на безкоштовний прийом