З бісиками• сегодня в 18:12
Що зараз відбувається з ринком оренди у Києві
реально подешевшало чи це міф?
задумчивая мордочка• сегодня в 18:34
Де ви побачили зниження цін на оренду,,якщо вони навпаки далі піднімаються
Тантрический кекс• сегодня в 18:41
звісно ,зараз майже задарма здаємо ,а зимою ще і доплачувати будемо
Кукусикиииииии• сегодня в 18:42
Ответ дляВарена цибуля
Ага подешевшало , дивлюся ще +20% підняли
Вчера увидела в Ютубе, Сергей и Андрей геи в Париже. Съезжают с квартиры, т.к. аренду им подняли в 2 раза(!) Вот тебе и Париж
БезникаЯ• сегодня в 18:43
Ответ дляКукусикиииииии
Очень неожиданно, правда?
Кукусикиииииии• сегодня в 18:44
Ответ дляБезникаЯ
Очень неожиданно, правда?
Стабильности нет в мире
Love_Love_Love_• сегодня в 18:52
Подешевшало і ще дешевшає як і долар і купівля нерухомості, чекайте долар по 8 гривень і 500$ за квадрат в Києві
Love_Love_Love_• сегодня в 18:55
Ответ дляКукусикиииииии
Це звіздьож чистої води, ринок оренди у Франції чітко відрегульований, там просто це заборонено законом і є ліміти підняття оренди в Парижі і в Іль де Франц, залежно від району є конкретні цифри.
Я навіть не вірю що в них є контракт, так як дуже сумніваюсь що там є офіційний роботодавець у Франції.
Баба_Воля• 2 часа назад
Наверно, смотря что и смотря где. Сестра сдает гостинку на Троещине. Как в 2021 сдавала за 7, так и сейчас. Так 7 тогда и 7 сейчас - это две большие разницы. То же и с гостинкой на Виноградаре. В 2021 7 и сейчас за 8 сдала
Мира всем• 2 часа назад
За останніми прогнозами, зйом квартир не подорожчає! Подорожчає на 10% зйом будинків!
Якщо купувати нерухомість, розраховуйте до кінця 26 р ріст цін на квартири 10%, на будинки 15% зросте ціна!