Maruna-8112• 1 час назад

Ронідазол для кота

Добрий вечір, хто давав свої тваринці поепарат Ронідазол? Чи виникали побічні дії?
У мого кота проблеми зі стулом, спочатку нормально, потім рідке і інколи зʼявляється кров, на лямблії не підвердились аналізи
На інше не провірялись
Вет лікар призначив ронідазол в дозувані 150мг(вага кота 4,8кг)
Але хочу дізнатись думку, можливо хтось давав таке своєму улюбленцю, що очікувати від препарату?(бо де не читаю, всі пишуть що бувають серйозні побічні дії)
Голена блондинка• 10 минут назад
когда у кота иногда кровь в кале была, таблетка от глистов не дала улучшения, ветеринар советовала нам холистик корм для гастро проблем. я полгода на нем продержала и таки кровь ушла, сейчас все норм. корм не помню. дорогой, зарраза