У мене дві дочки, 8 і 4 роки. Підцепили вірус. Вірус вреднючий - у школі багато перехворіли, там декілька днів температура 40, яка важко збивається.
На другий день викликали швидку, Т збили, послухали, у старшої хрипи, у меншої (алергіка) все ідеально.
Сьогодні прийшла дільнична, яка заміняє основну, старої закалки. Послухала старшу - все ідеально, а у меншої хрипи жахливі, обіцяє нам пневмонію. Тобто навпаки абсолютно, ніж швидка послухала. Виписала антибіотик і пішла. Я кажу - мала алергік, обструкція у нас часто буває. Є небулайзер. Не реагує, антибіотик і все.
Що робити? Чи порібно аналізи? Щось мені неспокійно від такого призначення, я за антибіотики, але коли це обгрунотовано. Підкажіть щось, голова не варить,дві оби не сплю...Може похати ще до одного лікаря...
sabinuli4ka• 24 марта 2014
я бы пошла к проверенному врачу, т.к странно все у вас(((и сдала бы анализы
VIP-Market• 24 марта 2014
Не стоит шутить с этой эпидемией вируса.
Детям выписал врач антибиотик Цефикс, который не дает осложнений на ЖКТ.
Вирус за 2 дня вызвал тяжелый бронхит, ангину, синусит.
5 дней пропили- и здоровы.
+ проспан от кашля,капли в нос,а также что-то от аллергии и отеков носовой полости.
Если дети постарше - полоскания.
5 дней пропили- и здоровы.
Если дети постарше - полоскания.
Irina Tsotok• 24 марта 2014
Здайте кровь.Если СОЕ высокое то нужен антибиотик.Температуры нет?А обструкцию мы Вентолином и Флексотидом лечим,через небулайзер.
Елена Повстянко• 24 марта 2014
Я бы, на вашем месте обратилась бы еще к нескольким врачам, желательно пульмонологам. И анализ крови с формулой не помешал бы для начала.
n.semenova• 24 марта 2014
А меньшая как себя чувствует?Я поняла что у нее все впорядке,только зачем ее слушали?
Ответ дляn.semenova
Ні,це в меншої - вчора все супер, чисто, сьогодні катастрофа зі слів дільничної.
А в старшої все було вчора погано, а сьогодні супер.
Вчора слухала швидка - сьогодні дільнична.
Всім дякую, зараз заспокоюсь і буду щось робити. може здам кров в приватній лаболаторії.