ОдинРазНадетое• 02 мая в 14:16
В чем были Ваши сыновья на выпускном?
Костюм?
ОдинРазНадетое
• 02 мая в 14:17
Ответ дляАсталависта бэйби
Чорна сорочка та чорні брюки.
Это был его выбор?
Обнемашечка• 02 мая в 14:22
В поло і штанях
Цього року випускається з університету, теж так одягне
Як ухурделю• 02 мая в 14:34
Светлые брюки, черный пиджак, на официальную часть рубашка, потом светлая футболка.
Мамин тріль• 02 мая в 14:38
Мне мой заявил что хочет в джинсах идти... Не могу убедить принарядиться
Тень льва• 02 мая в 15:56
Ответ дляОбнемашечка
В поло і штанях
О, і в нас був в чиносах пісочних і сорочці-поло. Майже весь клас хлопців біла сорочка і чорні брюки, один хлопчик - білі і сорочка і брюки і 2 в костюмах. Свого сина після випускного запитала чи не шкодує що був не як всі. Сказав, що він знав як іде більшість і що йому було комфортно. Білий верх і чорний низ вони на останній дзвінок вдягали.
Сладкий лимончик• 02 мая в 17:23
Темно-сині брюки, блакитна сорочка, класичні чорні туфлі. Піджак навіть не думали купувати, спекотно в ньому влітку.
В такому вигляді більш гармонійно з дівчатами виглядає, коли вальс танцюють та на подіум виходять. Ніж кеди з джинсами та поло. Дівчатка всі в вечірніх красивих сукнях.