Сижу_и_плачу• 02 мая в 18:17
Яка була причина вашої найдовшої затримки місячних?
При +/- таких вводних данних:
цикл стабільний 25-26 днів, буває невеликий збій в основному після літа (пару днів), двічі народжувала, вік 38 р. Тест робила на 2 і на 7 день затримки - негативний. До лікаря аж у вівторок зранку. Не хворіла в цьому циклі...
Якщо у вас були несподівані затримки в районі 10 днів, що в кінці кінців виявив лікар? Маю себе накрутити нормально так перед прийомом))))) жартую.