Распутница• Изменено 03 мая в 09:26

Покупка квартири в новобудові, коли ключі?

Хто недавно купував. Розкажіть, коли вас впустили в квартиру на огляд та дали ключі. На якому етапі?
В нас будинок введений в експлуатацію вже, далі потрібно реєструвати мережі, газ,електрика. Отримувати адресу. Чи яка послідовність робіт далі, щоб нарешті можна було заходити на ремонти?
Мастер Клас• 03 мая в 10:19
Ответ дляРаспутница
Нема слів, так же хочеться хоч краєчком ока подивитися. І ця невідомість дратує. Вже 3 місяці навколо будинку соваються з лопатами, землю завозять, доріжки вкладають, вялотекущі роботи. За цей час я б же стільки зробила в квартирі. Втрачаємо час тільки
Ми так 2 роки ходили навколо. При тому що будинок стояв готовий, тільки не зданий. Потім адреса, право власності, купа часу

автор Распутница • 03 мая в 10:22
Ответ дляМастер Клас
я в шоці. Вже плитка подорожчала, майстри ціни піднімають. Не встигаєш заробляти і відкладати
Нагайна• 03 мая в 10:23
Ответ дляРаспутница
Ну, це будинок не проблемний, не повинно такого статися. Тому, цікавить процедура ,якщо все проходить гладко
Якщо проходить гладко, то кілька місяців займе. Питання буде основне - в підключенні до постійних комунікацій. А тут ви можете прикинути самостійно. Оцініть де стоїть будинок: в середині чи дуже близько до заселених будинків чи ні; якщо близько, то чи є нарікання у мешканців цих будинків на роботу комунікацій; скільки квартир у вашому будинку і чи плануються ще нові будинки. Це основне. Від цього залежить те, чи потрібно прокладати нові комунікації, або можна підключитися до вже існуючих. Якщо нові - довше. Якщо можна до існуючих - швидше.
Нагайна• 03 мая в 10:28
Ответ дляРаспутница
Повірте, не втрачаєте.
Тільки один факт: якщо немає прямих договорів по електриці, то електрика буде за комерційним тарифом. Подивіться скільки він зараз. А ремонт - це купа електрики.
А там ще питань по нюансам в незданому будинку - купа.
Якщо все йде нормально і вам є де жити, то краще почекати.
автор Распутница • 03 мая в 11:17
Ответ дляНагайна
Повірте, не втрачаєте.
Дякую, це аргумент, згодна
Домашка• 03 мая в 11:17
Ответ дляРаспутница
Ну от, написали що попереду реєстрація адреси, поквартирні плани БТІ та підключення до постійних мереж.
Скільки це займе часу, невідомо. Півроку? Що ще може готуватися невідомо.

На огляд не запускають. Ключі не дають. Відповідь, чекайте, все будемо озвучувати
Ви ще й готову квартиру на бачили?
66сезон666серия• 03 мая в 11:38
Ответ дляНагайна
Ви того... Будьте обережні. Може зараз щось змінилося, але коли я вивчала типи договорів інвестицій в будівництво, то з такими договорами, де прописано прямо номер квартири - була якась схемка з обманом інвесторів.
А будівельна адреса завжди зазначається.
Щось Ви накрутили)
Я купувала більше 5 квартир на етапі котловану, тобто за інвестиційним договором, і завжди там був вказаний номер квартири, поверх і орієнтовна площа (бо потім, після обмірів БТІ вона може трохи змінитися)
Доречі, всі добудували))

автор Распутница • 03 мая в 11:58
Ответ дляДомашка
Ви ще й готову квартиру на бачили?
Ні, тільки план.
Домашка• 03 мая в 12:34
Ответ дляРаспутница
Ні, тільки план.
Це дуже дивно, ми дивилися квартиру ще на етапі будівництва, і не одну. Хто забудовник?