Слава Українi• 03 мая в 10:02
Прощупується потовщення після Радієс
Дівчата-косметологи, через 2 місяці після введення радієсу, з´явилися під шкірою тверді шарики, при натиску болючі. Це кальцинація виникла? Вже хвилюватися?
Слава Українi
• 03 мая в 10:09
Ответ дляПані_Перчик
Ще ні
Чекайте ще пару місяців і на форум а не до косметолога
Не треба йорнічати. До косметолога звернулася, сказала почекати, може зникнути, пройшло мало часу. Тому шукаю незалежних експертів
Вельми шановна• 03 мая в 10:10
Мне провалы по овалу Рэдиессом корректировали, тоже так было. Со временем прошло. Зато эффект был хороший.
Пані_Перчик• 03 мая в 10:12
Ответ дляСлава Українi
Експертів
Слава Українi
• 03 мая в 10:13
Ответ дляВельми шановна
Ефект на вилицях чудовий. В зоні брилів з обох сторін випадково полщупала, бо при натиску болять. Ось і думаю, чи чекати, як радить косметолог, чи пробувати розчиняти. Вони маленькі, як горошини.
Вишневий цвіт• 03 мая в 10:14
А яка ціна? Бо хочу теж зробити, але я не в Україні. Брили підтягує?
Вельми шановна• 03 мая в 10:15
Ответ дляСлава Українi
У меня тоже в зоне брылей прощупывалось. Туда же много препарата пришлось положить, чтоб выровнять, даже не уверена, что по другому было возможно. Я не растворяла. Со временем (и с уменьшением эффекта) перестали прошупываться, собираюсь повторить.
Слава Українi
• 03 мая в 10:20
Ответ дляВельми шановна
Дякую, тобто вона правильно все говорить, треба почекати. Мені небагато в брилі поклали, більше у верхню третину. В нижню планувала пізніше, але тепер під питанням, чи є сенс
Слава Українi
• 03 мая в 10:21
Ответ дляВишневий цвіт
Шприць від 10 тисяч і вище, залежить від лікаря.
Вельми шановна• 03 мая в 10:24
Ответ дляСлава Українi
В скулы видно пошло глубже, а по овалу более поверхностно. Я бы слушала косметолога. Но у меня рассосалось, не сразу, через несколько месяцев. Визуально не контурировало, чувствовала только наощупь, при надавливании.
Слава Українi
• 03 мая в 11:19
Ответ дляВельми шановна
Так і в мене, тільки при натиску
Огірок та Помідорчик• 03 мая в 11:32
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я в руки кисти делала недавно . В лицо бы не решилась
сколько обошлось?
В гости звали?• 03 мая в 11:49
Ответ дляСлава Українi
Ви не у The Fame робили? Подивіться відгук дівчини на гуглі, вона робила радієсс там, і він в неї опустився вниз і зробив їй брилі, яких у неї не було, і тепер вона не може їх вивести, бо втратила час коли їх кальцій ще можна було розчинити.
Слава Українi
• 03 мая в 11:57
Ответ дляВ гости звали?
Ні, але почитаю. Щоб ще більше боятися
ДеньгиНеСдаю• 03 мая в 13:00
Ответ дляОгірок та Помідорчик
сколько обошлось?
У меня аналог радееса , это Фэйстайм корейский , он дешевле - 300 долларов
Угги_в_горошек• 03 мая в 14:32
Ответ дляСлава Українi
він не розчиняється