Брюльтик• 03 мая в 14:21

Чі зупиняють зараз поїзда як що

Чі зупиняють зараз поїзда як що лунає тривога?
фрау Гітта• 03 мая в 14:22
Так

Пара_Соля• 03 мая в 14:23
Зупиняють якщо шахед а радіусі 50 км, за ракети не знаю
Трактор Віка• 03 мая в 14:23
А що, закінчилась війна?
Непереможна• 03 мая в 14:23
Так
автор Брюльтик • 03 мая в 14:24
Ответ дляТрактор Віка
А що, закінчилась війна?
Тю.....то на весні почали зупиняти, а до цього все триіае з 22. І ніхто не зупиеяв😐
Трактор Віка• 03 мая в 14:25
Ответ дляБрюльтик
Ви трохи безграмотна
Трактор Віка• 03 мая в 14:25
Ответ дляБрюльтик
А чого мали переставати зупиняти?

Мішечок щастя• 03 мая в 14:25
На сайті укрзалізниці лише бачила, що змінили алгоритм і будуть менше зупиняти
Мішечок щастя• 03 мая в 14:28
Ответ дляТрактор Віка
А чого мали переставати зупиняти?
З 22 по 25 включно не зупиняли. Питання мало б бути з чого почали зупиняти.
Ви де взагалі знаходитесь?
Непереможна• 03 мая в 14:27
Ответ дляТрактор Віка
А що, закінчилась війна?
Їх зупиняти почали знедавна. Нагадайте, скільки в нас вже йде війна
Най хоч раз• 03 мая в 14:27
Якщо просто тривога, то ні. Реальна небезпека у радіусі 50 км.
Трактор Віка• 03 мая в 14:27
Ответ дляНепереможна
Автору нагадайте
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:28
Ответ дляТрактор Віка
А що, закінчилась війна?
вы знаете когда началась война и когда начали останавливать поезда?
За ким я буду?• 03 мая в 14:28
Ответ дляБрюльтик
А по поездам били так как сейчас? Вы как не от мира сего. По пассажирским поездам активнее бьют примерно пол года, до этого были одиночные случаи. Год назад поездка на поезде считалась безопасной, сейчас как повезет.
Непереможна• 03 мая в 14:28
Ответ дляТрактор Віка
Автору нагадайте
Собі нагадайте, з якого часу почали зупиняти. Це ж ваше питання про війну. Ото ж всі ті роки війни, коли не зупиняли, то за вашою логікою війни не було
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:28
Ответ дляТрактор Віка
Ви трохи безграмотна
а ви навіть нетрохи
Трактор Віка• 03 мая в 14:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я ще раз запитую - після того як почали зупиняти проїзд, по якій причині мають ПЕРЕСТАТИ це робити?
Відморожена• 03 мая в 14:29
Да, вчера читала и смотрела фотки пассажиров очередного поезда стоящего в поле и людей стоящих вокруг
Черпак_для_фантазий• 03 мая в 14:31
Да, как повезет

Трактор Віка• 03 мая в 14:31
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
а ви навіть нетрохи
Взаємно
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:31
Ответ дляТрактор Віка
по той же по которой перестали останавливать в Киеве общественный транспорт в период тревоги. Что война закончилась?
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:32
Ответ дляТрактор Віка
Взаємно
и от автора вам взаимно
За ким я буду?• 03 мая в 14:32
Расскажите лучше кто попадал, как в поезд грузятся и с него выходят, если стал в поле. У знакомого спрашивала, говорит, нормально. Ну в смысле нормально, если я туда с платформы еле залажу, высоко, ступени крутые, а если платформу убрать первая ступень у меня на уровне груди будет.
Трактор Віка• 03 мая в 14:32
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
и от автора вам взаимно
Ви на два акаунти? Ясно)
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:33
Ответ дляТрактор Віка
Ви на два акаунти? Ясно)
нет я на одном, но очень не люблю когда тупят и при этом сами пытаются кого то упрекнуть в тупизме
Най хоч раз• 03 мая в 14:34
Ответ дляЗа ким я буду?
А платформи такі високі? 20 см від землі їхня відсутність взагалі не критична. Так і виходять всі
Трактор Віка• 03 мая в 14:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Мені на ваше ’люблю’ якось всеодно.
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая в 14:35
Ответ дляТрактор Віка
Мені на ваше ’люблю’ якось всеодно.
нам на вас тоже, но вы же пытаетесь ’умничать’. Так ответ будет почему общественный транспорт перестали останавливать на время тревоги, война закончилась?
Непереможна• 03 мая в 14:36
Ответ дляТрактор Віка
Автор запитала. Ви якась з поидур´ю. З тих самих, з яких до цього під час війни не зупиняли
Трактор Віка• 03 мая в 14:37
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так перестали зупиняти поїзда чи ні, речник Укрзалізниці?