Gvenna• 03 мая в 16:19

Чи треба зараз дозвіл батька на виїзд дитини за кордон?

В довідці прикордонної служби відповіли, що не треба, якщо дитина їде з мамою, продиктували # постанови на яку посилатись якшо шо.
Але як воно в реалі, придираються за дозвіл чи ні? Хто їздить з дітками, розкажіть)
Котогосподиня• 03 мая в 16:26
Прикордонники вам сказали що не треба. Якої інформації ви чекаєте? Так і є, не треба.

Детские_Будут?• 03 мая в 16:30
Придурков хватает. Моя дочь 17 лет в ноябре проехала сама в Молдову. 2 недели назад могзи выносили, не пропускали молдлвашки ее с сестрой совершеннолетней родной без нашего дозволу. Так понимаю денег хотели.
Жду как сегодня проедут, бумажку сделали на всякий случай. 1000грн не те деньги, чтоб нервничать
КонФФетОшка• 03 мая в 16:35
Ответ дляДетские_Будут?
У Молдован другие правила. Не Евросоюз. Если б ребенок был не с сестрой, а с мамой - выпустили бы без проблем
Чучало яблуні• 03 мая в 16:38
Ответ дляДетские_Будут?
В старпосте речь про выезд с мамой
С другими родственниками/и не родственниками нужно разрешение от опеки/доверенность.
Сестра =/= мама
Тримаю свічку• 03 мая в 16:40
Ответ дляДетские_Будут?
Причем ваша ситуация к вопросу автора?
Тримаю свічку• 03 мая в 16:43
Авторе,при подорожі з одним з батьків дозвіл від іншого зараз не потрібен. Потрібні закордонні паспорти і оригінал свідоцтва про народження. Це все.
Детские_Будут?• 03 мая в 16:50
Ответ дляКонФФетОшка
Это не правила, а скорее отсебятина. Правила есть правила. Но они их выдумывают каждый под себя

автор Gvenna • 03 мая в 17:05
Зрозуміла, дякую всім
Царевна в уггах• 03 мая в 17:39
Особливості вивезення дітей за кордон під час дії воєнного стану

Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, може здійснюватися в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима.

А також в супроводі інших осіб, які мають бути уповноважені одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування.

Нотаріально посвідчена згода другого з батьків в цьому випадку не потрібна.