Можливо є мешканці села. Як вам локація? Дурузі поїхали, пропонують пожити в них рік\два. Плануємо жити з дітьми. Чи дуже гучно? Як вам по безпеці?
Анонім Завгосп• 03 мая в 16:54
Це там де скандальне кладовище. І там де вулицю знесло ракетою....
Горня капучіно• 03 мая в 16:59
Ответ дляЖужэл
Тому що їм зручно, щоб за будинком дивилися :) Хочу незалежних відгуків
Наберите в гугле ’Мархалівка’ и посмотрите картинки...
Без Баяна• 03 мая в 17:06
Мархалівка це зона підвищеної небезпеки. Якщо ви проживаєте десь в області та слідкуєте за маршрутами тривожних польотів , то самі можете зробити висновки
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 мая в 17:20
Ответ дляЖужэл
А вам удобно, потому что нет своего жилья, всем хорошо.)
Не вмію заміряти• 03 мая в 17:29
Ответ дляЖужэл
Ну спитайте у друзів, що там ща об´єкт і куда там летить ;)
Особисто я не раджу.
Галя із Дарниці• 03 мая в 18:01
Чесно-ну нафіг. Ваші діти там посивіють. Зніміть краще халупку на Троєщині,тут зелено,купа інфраструктури,шкіл,тим більше у вас нема прив´язки до роботи.
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 мая в 18:21
Ответ дляЖужэл
Своє є. Тількі в місті. :)
Так и живите там)
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 мая в 18:28
Ответ дляЖужэл
Хочу за містом спробувати :) По темі є що сказати?
Есть. Спросите у друзей которые дают вам там пожить)
Швидкоруч• 03 мая в 18:31
Ответ дляЖужэл
Ехать на лето, а зимой в городе
Швидкоруч• 03 мая в 21:37
Ответ дляЖужэл
У чому логіка?
Как в чем, летом целый день на улице от утреннего кофе до летнего душа перед сном, посадить зелень, дети не сидят в компах, телефонах на велосипедах или в бассейне, у нас была речка но и бассейн тоже большой установили, ну в городе летом жарко, душно от асфальта, вы точно из Киева? Зимой школа кружки, развлечения для детей, что б не тратить время на дорогу, мне так удобнее было