Подмигашка• 03 мая в 18:00
Люди вы подурели? ладно сами в зимних пуховиках но дети за что?
В куртках шапках на солнце . когда в тени 22.
я чуть тепловой у удар не получила при том одета была как как в июле хб блузка розовая на голое тело и штаны хб в свтлую клетку.
Зробіть вибір:
вже голосів:
согл
не
Хочу барабульки• 03 мая в 19:12
Чьорт
Сглазила
Померяли кроссовки -впритык, два месяца назад купили
Где купить калоши на все сезоны?
Сглазила
Где купить калоши на все сезоны?
В шоколаде• 03 мая в 19:37
Ответ дляХочу барабульки
Нет. У нас холодно было, и будет. Через 2 дня 12 градусов
И я не буду покупать обувь чтоб какая-то маруся одобрительно смотрела.
В зиму мы входили с 38 размером ноги. Сейчас похоже 42
Так что пардоньте, но обувь я куплю, когда погода устаканется
а якщо будуть коливання все літо, то так і буде в черевиках ходитит?
СирОжино пирОжино• 04 мая в 09:36
Вчера видела маму одетую в ветровку и двух дочек с ней в зимних пуховиках до колена, но без шапок))
ЛеньГуглить_правда• 04 мая в 15:05
Ответ дляКіна не буде
Це не той пар. Це порушення терморегуляції у дитини, це протиприродно постійно перегрівати тіло. Вони безкінечно хворіють, мами ще більше їх кутають і потім дорослими вони хворіють по 10 раз на рік
але це не ваша справа. своїх одягайте
Кіна не буде• 04 мая в 15:08
Ответ дляЛеньГуглить_правда
але це не ваша справа. своїх одягайте
Помиляєтесь. Це моя справа як керівника. Ви думаєте це вигідно, коли жінка 5 разів на рік бере лікарняний по догляду за дитиною і сама пару раз на рік з соплями на лікарняному сидить? Хто за неї вийде працювати? Ви?
ЛеньГуглить_правда• 04 мая в 15:52
Ответ дляКіна не буде
ой, керівничка. людина не робот. і вона має право брати лікарняний стільки скільки треба.і не вам те вирішувати - брати їй чи ні.. Звичайно, дуже вигідно,аби працювали як роботи увесь рік і не мали права чхнули. Так,я беру лікарняний стільки скільки треба - 3 -5 р на рік стабільно. Бо я людина. . а як була мала дитина,то ще для дитини. І не ніхто не муркнув.І всі так беруть. Бо садок то віруси з температурою, які чхали на вашу одягачку. вірус не вибирає.І одяг ну ніяк на це не повпливає. Ви дуже недалекий і тупенький керівник. Бо соплі не залежать від того як хто одягається. зараз валом людей з вірусом, який повертається по 2-3 рази. Люди сидять по 14 днів на лікарняному, бо велика слабкість і т.ін. Виходять на роботу і знову по кругу. В нашому департаменті вже 17 осіб перехворіло по 2-3 рази. Одним і тим самим. Нічого. Всі були на лікарняному по 2 рази точно. Робота не стала, комета не впала і ніхто не вмер. Альо)))Кріпосне право відмінили, керівничка недолуга)))коли треба було впахувати і приходити на роботу у будь-якому стані. Скільки треба лікарняних стільки і будуть брати . Бо на це мають право. і ви на це не вплинете аж ніяк. або будуть ходити хворі і всіх заражати. і тоді зляжуть усі. (увесь відділ,увесь департмент)