Злюсь до кипіння• 03 мая в 21:19
15й айфон і 17й?
я правильно розумію головна відмінність - що в 17му є вже вбудовані покращувачі обличчя як в сансунгах?
Я натуралка• 03 мая в 21:30
Нічого воно там не покращує , ну center stage зручно і може трішки краще , коли віддалено , але в цілому 17 про не дуже 🤬 ще заглючив півгодини тому , повністю білий екран
Неначасі• 07 мая в 09:49
Ответ дляЯ натуралка
В мене 17 про, старий 13 про віддала чоловіку він каже він глючить зависає каже самсунг всеодно краще, у доньки 13 нічого не глюче, що можу сказати на 17 про камера дійсно гарна можна збільшувати і гарна якість, чіткіше яскравіше, хоча чоловік каже що яскравіше самсунга айфон програє