Я тут с краю постою• 04 мая в 14:00

Що дорого в Україні, але дешево в Європі?

буреЛОМКА• 04 мая в 14:34
Ответ дляАня+Федя=Данил
Масло)
У мене ні. Масло без акцій 4 євро, з акцією десь 2.30, але суперове, дуже смачне. Пачка
Ще дешевше всякі салати, рукола, базилік в холодну пору року. Тут просто ціна однакова весь рік фактично. І вибір цього хороший завжди.

Леся Українка• 04 мая в 14:33
Ответ дляАня+Федя=Данил
Масло)
Так :). Ці купони всі знають - менше 3 х злотих 600 грам масла
СолодкаБулочка• 04 мая в 14:36
Ответ дляЛеся Українка
В Європі дорожче послуги та нерухомість
Все інше - дешевше ( Польща )
Чогось завжди вважалося що нерухомість в більшості европейських країн дешевше.
Навіть передачі колись знімали.
Пам´ятаю порівнювали 3-х кімнатну квартиру у новому будинку в Берліні та Києві.
Навіть при вищій вартості м², стан квартири яку забудовник передає власнику в ЄС - це готове для проживання приміщення.
З електрикою і сантехнікою, часто з інстальованою кухнею.
У нас, потрібно витратити на ремонт ще приблизно вартість квартири.
буреЛОМКА• 04 мая в 14:38
Ответ дляСолодкаБулочка
Навіть передачі колись знімали.
Це смішно)) яка кухня? Тут в оренду здаються квартири з голими білими стінами) а інколи і без покриття на підлозі, ну і купити квартиру значно дорожче.

Може десь і є супер сучасні клпюмплекси з ремонтами і кухнями. Так вони і в Україні є.
Життє Бентежне• 04 мая в 14:37
Ответ длябуреЛОМКА
Не скажіть… плачу за світло в двушці 120 євро, за інтернет 47. Де таке в Україні?
я покупала мобильный безлимит за 9.99 евро и раздавала на ноут
Життє Бентежне• 04 мая в 14:39
Ответ длябуреЛОМКА
я плачу за свет раз в 3 месяца примерно 2500 грн в Польше
буреЛОМКА• 04 мая в 14:40
Ответ дляЖиттє Бентежне
А у мене домашній водафон. Перші пів року був по 15, далі по 47 в місяць.
Погодьтеся, в Україні нема таких цін. Ну і пакет на телефон 10 євро. А український 330 грн.

Життє Бентежне• 04 мая в 14:39
Ответ дляIQ 80
Яка мінімальна ставка погодинно у країні Вашого перебування і в Україні? Чи так порівнювати невигідно?.
вот за час работы в Австрии на 15 евро я могла зайти купить продукты спокойно для себя
буреЛОМКА• 04 мая в 14:44
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну на 15 євро сильно не накупиш… ціни теж ростуть. Якщо я раніше за «хлібчиком» ходила на 20-25 євро, то зараз це 40.
Танцепесенная• 04 мая в 14:52
Одяг, авто
СолодкаБулочка• 04 мая в 15:02
Ответ длябуреЛОМКА

Вибачте, де ’тут’ - мій хрустальний шар не показує.
Мій досвід оренди в Британії, Данії та Німечіні - свідчіть про інше.
Кухня була завжди (з холодильником та духовкою).
Білі стіні мене завжди влаштовували, чому ні?
Від попередніх жильців вимагають вивезти все інше.
Але якщо зустріти їх в квартирі - наприклад під час просмотру, можно домовитись щоб вони залишили те що їм непотрібно.
Ви маєте про це попередити орендодавця.
І це не було Люксове житло, були звичайні квартири на переферії у маленьких містечках.
буреЛОМКА• 04 мая в 15:06
Ответ дляСолодкаБулочка
Ви маєте про це попередити орендодавця.
Тут - це в Німеччині. Ви писали про Берлін))
Всі, хто із знайомих знімає - це були абсолютно пусті квартири. Так, у попередніх мешканців можна щось перекупити. Якщо їх побачити і домовитися. Але це не завжди реально. Орендодавець може бути проти. Може планувати косметичний ремонт. Це може бути не приватний власник, а фірма, якій треба здати пусту….Але по договору квартира пуста
Прагматик флегма• 04 мая в 15:13
Ответ дляПтиця Говорун
Ніколи не було і на тобі, знову почалося! Матрьошка, лаптєногі чмобіки, мокшанські болото, ліхта, ольгіно! Мєртвєчук та його ботва!
У вас якийсь шизоїдний пронос?
Мій не такий• 04 мая в 15:15
Ответ длябуреЛОМКА
0,33 плюс там якийсь обовʼязковий платіж. Аде платиться авансом щомісяця одна сума, раз на рік повний перерахунок і тоді або доплачуєш, або тобі повертають.
Ви в Чехії?
буреЛОМКА• 04 мая в 15:16
Ответ дляМій не такий
Ви в Чехії?
Німеччина
Птиця Говорун• 04 мая в 15:17
Ответ дляПрагматик флегма
У вас якийсь шизоїдний пронос?
Де ваша повага до читачів та співразмовника? Ви розумієте, яка це відповідальність писати на головному форумі країни?
Христя в тiстi• 04 мая в 15:40
Ответ дляIQ 80
А що, не подобається правда?
Не подобається ідіотизм.
Автор запитувала про ціни, в не про херь, яку ви пишете.
Прагматик флегма• 04 мая в 16:08
Ответ дляПтиця Говорун
Так ото ж. Підбирайте слова!
СолодкаБулочка• 04 мая в 16:31
Ну ладно, изначально разговор был о стоимости.
Вот сравнение того что вы купите например в Словакии и Киеве.

вкрации• 04 мая в 17:21
Почти все дешевле в Европе, если покупать по акциям и на распродажах. А их уценка продуктов с подходящими сроками годности от -50% до -90% вообще песня.
Найщасливіша• 04 мая в 17:42
Продукты. Стоимость одинаковая, а в сравнении с украинскими и с европейскими зарплатами получается что....
Ноунэйм• 04 мая в 18:58
Ответ длявкрации
Европа большая и разная, цены в Болгарии и Польше сильно отличаются от цен в Швейцарии, Норвегии, Дании и Нидерландах
Леся Українка• 05 мая в 20:19
Ответ дляНоунэйм
Дохід теж