Анонім-ка• 04 мая в 16:15

Хто знає, як відбувається перевод в коледжі з однієї спеціальності на іншу?

Якщо, наприклад, не сподобалося на цій спеціальності.
На сайті коледжів взагалі немає такої інформації. Тільки вступ: реєстрація в кабінеті , далі екзамен
автор Анонім-ка • 04 мая в 16:15
Дитина не впевнена, буде вступати на обидві спеціальності

Яйцеголовая• 04 мая в 16:18
звернутися письмово до конкретної приймальної комісії
автор Анонім-ка • 04 мая в 16:18
Ответ дляЯйцеголовая
Це зрозуміло. Екзамени окремо сдавати?
Яйцеголовая• 04 мая в 16:19
Ответ дляАнонім-ка
Це зрозуміло. Екзамени окремо сдавати?
з вашим усіма запитаннями письмово до конкретної приймальної комісії
Пугачиха• 04 мая в 16:21
Ответ дляАнонім-ка
Це зрозуміло. Екзамени окремо сдавати?
Та ні, якщо не помиляюсь екзамени один раз здавати. Далі вже пріорітетність. Дзвоніть в приймальну, зазвичай вони активно відповідають
Пані_Перчик• 04 мая в 16:59
Якщо є місце - то просто переводитесь і здаєте академ. різницю. Племінник переводився в інший коледж з комп´ютерної інженерії на харчову промисловість.
мадам Везувий• 04 мая в 17:09
Ответ дляАнонім-ка
Це зрозуміло. Екзамени окремо сдавати?
Якщо вступ вперше, за школи, то подавати заяви одразу на декілька спеціальностей цього коледжу. Якщо відсутній творчий конкурс чи інший спец іспит, то екзамен буде одночасно на всі подані спеціальності. Потім обирати куди абітурієнт пройшов за конкурсом
Якщо перевод власне на іншу спеціальність то треба напистаи заяву і потім у вказаний коледжем період доздати академ. різницю. Перевод в канікулярний період. Бюджет чи контракт залежить від наявності місць.
я викладач в коледжі

автор Анонім-ка • 04 мая в 17:29
Ответ длямадам Везувий
я викладач в коледжі
Дякую ❤️