Зрадорозганячка• 04 мая в 19:18
За сколько застывает желе в холодосе?
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая в 19:21
Часа 4. Вот сегодня делала с детьми, мрия, в 4 поставили, уже застыло, сейчас заглянула
Зрадорозганячка
• 04 мая в 19:26
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Че за вкусы будут?
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая в 19:27
Ответ дляЗрадорозганячка
Че за вкусы будут?
Ягоды лесные, кинули туда клубнику, уже трескают🙈
Зрадорозганячка
• 04 мая в 19:29
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мм, вкусняшка
П´яна вишня• 04 мая в 20:17
Залежить від товщини . Якщо налити в широку тарілку, 5 мм висотою -то за годину замерзне
Я шалунья• 04 мая в 21:17
Ответ дляП´яна вишня
Ще залежить від фірми. Мрія застигає швидше, ніж інші - перевірено)
А ще, якщо людина води гепне більше ніж за рецептом, то теж довше буде і вийде нестабільне