Зілля до весілля• 04 мая в 21:22

Чи заповнював хтось кільця Венери?

Є результат чи гроші на вітер?
Весела пiсенька• 04 мая в 21:31
Послушаю. Интересна мне эта тема.

Молчунья• 04 мая в 21:39
Я лет 5 назад заполняла, мне понравился эффект. Потом в связи с переездом сменила косметолога, она отговорила меня колоть кольца, делаем курсами биоревитализацию, она проходится препаратом и по кольцам, но не закалывает их филером отдельно

Хотя для идеала можно было заколоть кольца+ сделать био
Вкаблучках• 04 мая в 21:38
Так, результат мені сподобався
автор Зілля до весілля • 04 мая в 21:45
Ответ дляВкаблучках
Так, результат мені сподобався
І скільки вам мл препарату пішло?
автор Зілля до весілля • 04 мая в 21:47
Ответ дляМолчунья

Я щось скептично ставлюся до біоревіталізації. Хіба під очі. Довгий час пʼю коллаген з Айхерб то дуже подобається шкіра обличчя зараз - пружна, зволожена, наповнена.
Вкаблучках• 04 мая в 21:47
Ответ дляЗілля до весілля
І скільки вам мл препарату пішло?
Не памʼятаю. Памʼятаю, що препарат косметолог розводила, бо шкіра тонна, щоб не було окремих включень гіплуронки, називається бланшування.
автор Зілля до весілля • 04 мая в 21:50
Ответ дляВкаблучках
Я колись чоло робила, але зрозуміла що мене розводять. Спочатку чоло бланшували, а потім ботокс кололи. Пізніше зрозуміла що від ботоксу чоло і без бланшування розрівнюється. Вже більше 10 років тільки Ксеомін колю.

ВерСаСе• 04 мая в 22:01
Ответ дляЗілля до весілля
Який саме колаген берете?
автор Зілля до весілля • 04 мая в 22:03
Ответ дляВерСаСе
Який саме колаген берете?
Цей
Молчунья• 04 мая в 22:06
Ответ дляЗілля до весілля
А мне эффект от био нравится очень
Пью еще биосил почти год
Мороженная курица• 04 мая в 22:10
Ответ дляЗілля до весілля
Сколько вам лет?
автор Зілля до весілля • 04 мая в 22:17
Ответ дляМороженная курица
Сколько вам лет?
44 буде