Петриківна• 05 мая в 11:36

Ви купуєте сезонні речі на початку сезону?

коли ціни найвищі.
Пройшлась по магазинах, трохи в шоці від майок за 1200 грн, шортів за 2000 і сарафанів за 2500. Знаю ж, що вже в кінці літа це все продаватиметься по 300-500 і можна буде спокійно затаритись на наступні сезони.
Зробіть вибір:
вже голосів: 53
так, на початку
частіше на розпродажах
не дивлюсь на ціну
по різному
Белая и пушистая• 05 мая в 13:08
Летом зимнее беру, зимой летнее

сою не люблю• 05 мая в 13:18
Я тоже каждый новый сезон шокируюсь ценами. Хожу дышу привыкаю. Обычно начинается какаято акция, скидки, купоны - хоть чтото, чтоб купить не полной цене. Ну если прям нужна срочно футболка или джинсы - куплю, не обанкрочусь. Но в основном всего достаточно, чтобы спокойно дождаться акции.
Аноним_1858• 05 мая в 13:35
Не ведуся на знижки зараз. Купую те, що дійсно потрібно. Раніше бувало як нагребу на тих знижках, що треба і що не треба. Бо ж вигідно! Половина з того не носиться, половина чекає сезону. Мені витрачених грошей би вистачило на декілька новинок, які дійсно б носилися.
Как нефиг делать• 05 мая в 15:20
По скидкам покупаю очень редко. Нет на это времени, вылавливать, ждать или ковыряться в магазинах, тратя свою энергию.
Эта_Шикарна)• 05 мая в 15:47
Купую на розпродажах. А так, в мене є що носити з попередніх років. Дотримуюся мінімалізму в одязі і купую те, що дійсно потрібно