Незламна• 06 мая в 09:24
Чи повинен батько брати відпустку одразу після пологів або це взагалі його
особиста справа і тиснути на нього не варто?
Упругая попка• 06 мая в 09:57
Ответ дляФорточка
В нас можна брати за свій рахунок. Але термін більше 14 днів, зменшує щорічну відпустку. По колдоговору.
Згідно закону це саме має бути опдачувалтна відпустка. Взяти її до речі може і бабуся, чи дідусь.
Форточка• 06 мая в 09:58
Ответ дляУпругая попка
Не сперечаюсь. Мені це невідомо.
Упругая попка• 06 мая в 09:59
Ответ дляФорточка
Я не розумію вашого питання. Якщо на тому підприємстві де працює мій чоловік його відпустка запланована в минулому році на серпень, то він в серпні піде. Ніяк не інакше
Ви чогось таки не розумієте. Плануються на наступний рік виключно чергові відпустки, всі інші не мають відношення до цих графіків. У нас теж графіки затверджуються в листопаді на наступний рік, і не можна навіть зміститися в декаді місяця, але при цьому відпуска 10 днів як матері одиначці надається поза графіком, єдине її час узгоджується з керівником, не надати передбачену законодавством відпустку не мають права, навіть на критичному підприємстві
НичеНипанимаю• 06 мая в 09:59
Якщо чоловік свідомо вирішив стати батьком, то він знайде можливість бути зі своєю дитиною, дбати про неї
а якщо каже, що йому зараз з нею немає що робити, буду гратися в пять років, то і в пять дитина йому буде не цікава
у чоловіків немає безумовного материнського інстинкту
їм треба ’привчатися’ до дитини
Форточка• 06 мая в 10:06
Ответ дляУпругая попка
Не мають права....це під великим сумнівом. Чомусь люди виконують не свою роботу, не за освітою і посадою яку займають. З підрядними організаціями, будівельниками складаються договори, вони отримують відкати, а працюють без вихідних саме працівники за три копійки. Хоча на це не мають права. Це не стосується теми але це є.
Перша скрипка• 06 мая в 10:05
Ответ дляПеченюшка
А на что жить если муж будет с вами няньчиться?
Зі СВОЄЮ дитиною він буде
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:08
Ответ дляФорточка
Мій не брав. Ні раніше, ні зараз. Сама справлялась. Буду вмирати, за свій рахунок не візьме. Був період років 8, навіть у відпустку не ходив. Забила.
Так він гарно заробляє напевно.
Тому ви зможете і няню, і помічницю взяти
Форточка• 06 мая в 10:06
Ответ дляПерша скрипка
Зі СВОЄЮ дитиною він буде
Хто має заробляти на свою дитину? В цей час?
Метровий сантиметр• 06 мая в 10:06
Ответ дляФорточка
Він хоч колишній вже?
Метровий сантиметр• 06 мая в 10:08
Ответ дляУпругая попка
Постанова КМУ N693 ’Про затвердження Порядку надання відпустки при народженні дитини’. Чоловік може взяти відпустку при народженні дитини до 14 днів, написавши про це заяву.
У нас більшість не знають про цю відпустку, а підприємства роблять вигляд, що не знають.
Перша скрипка• 06 мая в 10:09
Ответ дляФорточка
А чому ’в натяжку’ рожали?
Не готувались, не акумулювали доходи, не робили резервів?
Чи люди не беруть відпусток?
Форточка• 06 мая в 10:09
Ответ дляБджілкаМайяUA
Так він гарно заробляє напевно.
В мене дитина доросла. Заробляв чоловік як тоді так і зараз, як усі в критичні інфраструктурі, скромно.Не тільки нянь не було, навіть помічників. Тому мені дивно читати що з мамами поруч має бути ціла компанія помічників. Я з тих часів мама, коли не мали уявлення що таке няня.
Метровий сантиметр• 06 мая в 10:09
Ответ дляФорточка
Ну якщо за 2 тижні не роботи чоловіка у вас сильно бʼє по фінансам, то не варто й народжувати
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:09
Ответ дляФорточка
А що ви думали, коли планували дитя ?
Форточка• 06 мая в 10:10
Ответ дляМетровий сантиметр
Він хоч колишній вже?
Ні теперішній. Він має свої погляди на життя як і я. Ми діти радянського союзу нас так виховували, нести відповідальність самостійно.
Метровий сантиметр• 06 мая в 10:11
Ответ дляФорточка
Тоді нам не по дорозі, дитя радянщини. Бо я сучасна.
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:11
Ответ дляФорточка
Жіночко, няні були завжди !!!!!
Форточка• 06 мая в 10:12
Ответ дляБджілкаМайяUA
А що ви думали, коли планували дитя ?
Це вас як стосується? Ви на особистість бажаєте перейти?
Форточка• 06 мая в 10:12
Ответ дляБджілкаМайяUA
А що ви думали, коли планували дитя ?
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:12
Ответ дляФорточка
Не бажаю, але терпіти не можу впертих
Форточка• 06 мая в 10:13
Ответ дляМетровий сантиметр
І що? Я не планувала йти з вами однією дорогою.
Форточка• 06 мая в 10:14
Ответ дляБджілкаМайяUA
Не бажаю, але терпіти не можу впертих
То ваша справа, не терпить. Мене це ніяк не стосується
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:15
Ответ дляФорточка
Стосується, інакше ви б не писали про вашу важку долю.
НичеНипанимаю• 06 мая в 10:17
Ответ дляМетровий сантиметр
тому людина повинна сама цікавитися
обов´язково прочитати КЗоТ, закон про відпустки
це не складно
звичайно,якщо на підприємстві не дотримуються цього-то інша річ
але ж людина згодилась так працювати
на критичній інфраструктурі цього повинні дотримуватися, бо їх перевіряють
це не складно
але ж людина згодилась так працювати
Форточка• 06 мая в 10:18
Ответ дляБджілкаМайяUA
Хто вам сказав що вона тяжка? Я десь вживала це слово?
Упругая попка• 06 мая в 10:23
Ответ дляФорточка
Якась демагогія задля демагогії. Вам про чітке регулювання на правовому рівні оплачувальниз відпусток. Якщо ви в чиїхось діях вбачаєте порушення закону, то повідомляйте про це відповідні органи. Якщо роботодавець відмовить у законній відпустці, то це все вирішується через суд, але як правило, більшість просто не знають на що вони мають право, а тому навіть заяви не пишуть
БджілкаМайяUA• 06 мая в 10:19
Ответ дляФорточка
Почитайте власні відповіді і можливо!) зрозумієте .
Упругая попка• 06 мая в 10:19
Ответ дляМетровий сантиметр
А підприємство і не має про це повідомляти, це лише право а не обов´язок. Якщо людина не знає про свої права, то хто йому винен
Форточка• 06 мая в 10:21
Ответ дляМетровий сантиметр
Цікаво, це ви мене так намагались образити? Ви своїй матері чи бабусям регулярно зневагу висловлюєте? Вони також діти радянщини. І як ви тільки з цим розумінням живете?