Незламна• сегодня в 09:24

Чи повинен батько брати відпустку одразу після пологів або це взагалі його

особиста справа і тиснути на нього не варто?
Форточка• сегодня в 10:27
Ответ дляБджілкаМайяUA
Почитайте власні відповіді і можливо!) зрозумієте .
Навіщо мені це робити? Може життя таке як є. Таке як було в цілого покоління. Воно різне. В моєму оточенні жодна дитина не виросла з нянею. Такого в принципі не було. Для цього були дитячі садочки і ясельні групи. В моєї матері декретна відпустка була три місяці, не три роки і ніяких нянь поруч. Але ж мільйони людей, за думкою порадниць, не жили в принципі.

ПочтальЁнша• сегодня в 10:27
Мой наоборот начал работать раз в 5 больше, я его в этом поддерживала, нам деньги его нужны были, а не нянька в его лице
Форточка• сегодня в 10:28
Ответ дляПочтальЁнша
І я його чудово розумію. Ате тут за таку позицію лише обісруть.
ЖивунаБагамах• сегодня в 10:30
Если роды не были тяжелыми, то вообще не понимаю, в чем сложность ухаживать ща младенцем? У меня был беспокойный малыш, муж был в рейсе и вернулся, когда ребёнку было 4 месяца. Вообще не помню никаких сложностей. Разве что коляску с продуктами и ребенком на 3 этаж поднять. Но и то приспособилась на колесах поднимать
Форточка• сегодня в 10:32
Ответ дляЖивунаБагамах
І що навіть свити з нянь і кухарок поруч не було? Ну ви даєте.
ПлакалаВАвто• сегодня в 10:33
Ответ дляНичеНипанимаю
Якщо чоловік свідомо вирішив стати батьком, то він знайде можливість бути зі своєю дитиною, дбати про неї
а якщо каже, що йому зараз з нею немає що робити, буду гратися в пять років, то і в пять дитина йому буде не цікава
у чоловіків немає безумовного материнського інстинкту
їм треба ’привчатися’ до дитини
У вас дети есть? Вся забота отноворожденном покормить и памперс сменить.
ЖивунаБагамах• сегодня в 10:34
Ответ дляФорточка
А що там виготавлювати треба? Кашу, суп та м´ясо приготувати неважко

Форточка• сегодня в 10:35
Ответ дляЖивунаБагамах
То я жартую. Ви молодець. Якщо дитинка здорова, зараз це не складно. Мій ще виріс в пелюшках, пралка малютка була. Але не смертельно все.
ПлакалаВАвто• сегодня в 10:38
Ответ дляУпругая попка
Якась демагогія задля демагогії. Вам про чітке регулювання на правовому рівні оплачувальниз відпусток. Якщо ви в чиїхось діях вбачаєте порушення закону, то повідомляйте про це відповідні органи. Якщо роботодавець відмовить у законній відпустці, то це все вирішується через суд, але як правило, більшість просто не знають на що вони мають право, а тому навіть заяви не пишуть
Вы забыли дописать ’сидите без премий, ищите другую работу’. А именно так по факту и будет
Форточка• сегодня в 10:42
Ответ дляПлакалаВАвто
Сто відсотків. І говорять їм це регулярно і позбавити премії, нічого не заважає. Але тут люблять фантазувати про чудовий, законний світ і прекрасних роботодавців. Чоловіку декілька років до пенсії, не витримує вже
Перша скрипка• сегодня в 10:47
Ответ дляПлакалаВАвто
Смішно.
Це гадюче адище довжиною у півтора роки.
Коли ти навіть у туалет біжиш похапцем, коли тобі потрібна допомога, щоб елементарно потрапити в душ.
Коли все господарське маєш робити однією рукою.
Без сну, без їжі, без перепочинку
Форточка• сегодня в 10:51
Ответ дляПерша скрипка
Смішно.
Без сну, без їжі, без перепочинку
А нафіга ви на це пішли? Материнство це назавжди. я вас запевняю, з кожним роком буде цікавіше
Форточка• сегодня в 10:55
Ответ дляПерша скрипка
А чому ’в натяжку’ рожали?
Не готувались, не акумулювали доходи, не робили резервів?
Чи люди не беруть відпусток?
Я не розумію що таке народжувати в натяжку в 90х. Поясніть мені. Вам це має бути відомо. Коли союз розвалився і роботи не було, а зарплатні видавали чашками і шкарпетками. Що саме потрібно було акумулювати? Ви ж маєте пам´ятати
Шотуткоїться?• сегодня в 10:56
Ответ дляПеченюшка
А на что жить если муж будет с вами няньчиться?
За законом чоловіку, в якого народилась дитина, дають оплачувану відпустку до 14 к.д.
Метровий сантиметр• сегодня в 11:00
Ответ дляФорточка
Цікаво, це ви мене так намагались образити? Ви своїй матері чи бабусям регулярно зневагу висловлюєте? Вони також діти радянщини. І як ви тільки з цим розумінням живете?
Такі як ви, які «все сама», на людях така класна зривались завжди на дітях, коли ніхто не бачив. Ростили травмованих людей. Але завдяки вам зараз у психологів повно роботи

У мене мама не строїла з себе героїню, й тато приймав багато участі в моєму дитинстві (й зараз у моєму житті присутні батьки). Й бабусі теж.

Ви тут в темі яро хочете довести, що відпустка чоловіку не треба й навіть не намагаєтесь почути інших. Вас немає за що поважати, бо у вас до інших немає поваги
Леди Г• сегодня в 11:01
Если есть малейшая возможность то должен конечно.
Форточка• сегодня в 11:03
Ответ дляМетровий сантиметр

Такі як я, все сама, це дорослі люди які народжують дітей свідомо і несуть за них відповідальність. Без няньок, прислуги і причитань. А таким як ви інфантилам, завжди потрібна допомога в тому числі професійного психолога. Бо ви як не втомлені, то вигорівші, як не вигорівші то хворі. Не кидайтесь на людей і буде вам щастя. Ви цим не вирішуєте свої проблеми. Мені ваша повага непотрібна. Ви навіть себе не поважаєте. Собою займіться.
Мастер Пис• сегодня в 11:06
Ответ дляМетровий сантиметр

Апплодирую. Читала и думала в конце написать форточке советской. Но опередили и все, что я думала изложили в последнем ответе. Мне 33 и только б муж попробовал не присутствовать на родах или пить три дня, как принято раньше и что такие как форточка считали нормой. Иметь возможность пойти отпуск, но пойти на работу. Я ж не за дебила замуж выходила
Перша скрипка• сегодня в 11:08
Ответ дляФорточка
А вам видно, на якому я етапі?
Інших способів не вигадали.
А от знецінення того, що є материнство-це не ок

Форточка• сегодня в 11:08
Ответ дляМастер Пис
Спробуйте. Всі претензії до власних батьків бо вони мали аналогічний досвід. не до мене. Багато працювали, мало відпочивали і так жила більшість. А вас бачу чуже життя тригерить не на жарт.
Перша скрипка• сегодня в 11:08
Ответ дляФорточка
No idea.
Я міленіал. Мої діти зумери
Форточка• сегодня в 11:11
Ответ дляПерша скрипка
No idea.
Я міленіал. Мої діти зумери
Тоді про що, ви зі мною дискутуєтє? Чого раптом ви вважаєте, що знаєте, як мені потрібно було робити? Не маючи досвіду.
Перша скрипка• сегодня в 11:18
Ответ дляФорточка
Хто має заробляти на свою дитину? В цей час?

Де тут ви і ваш досвід?
Тим більше, виявилось, що він винятково травматичний
НичеНипанимаю• сегодня в 11:21
Ответ дляФорточка
Ви не зрозуміли
суть не в допомозі, а що батько повинен бути зі своєю дитиною з народження
він такий же як і мати, тілько не народжував
бо потім виходить, що в родині батька всі бачать як банкомат
і зв´язку з дитиною просто немає
НичеНипанимаю• сегодня в 11:23
Ответ дляПлакалаВАвто
Є і мій чоловік і в садок водив і в поліклініку
Бо він свідомий батько
з народження купав і носив після того, як поїла
він хотів цю дитину
НичеНипанимаю• сегодня в 11:24
Ответ дляПерша скрипка
Смішно.
Без сну, без їжі, без перепочинку
як день сурка
НичеНипанимаю• сегодня в 11:25
Ответ дляФорточка
В чому заключається присутність батька в житті ваших дітей?
Мастер Пис• сегодня в 11:29
Ответ дляФорточка
Плохой из вас психолог. Нулевой

Но тему в топ подняли своими ответами
Упругая попка• сегодня в 11:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Тобто,якщо ви заявите про своє право на якусь із додаткових відпусток передбачених прямо правовими нормами, то вас позбавлять премій? Ви певні, що маєте хорошу роботу? Чи вам подобається рабство? Як правило, такі як ви виключно через свій страх чогось не роблять, ті що знають свої права і не бояться про них заявити, отримують належне і плюс свої премії
Метровий сантиметр• сегодня в 11:35
Ответ дляФорточка
Ви Не щаслива наповнена гівном, лізе через верх