Душка-свекрушка)))• сегодня в 11:24
Задумів фен в готелі
Дівчатка, хай!
Зараз у відрядженні, зупинилась в готелі. Ввімкнула фен і через 2 хв буквально він задимів. Я потім глянула, що він дуже забитий пилюкою і старий. Сказати про це на рецепції? Чи не повість на мене покупку нового?
Патріотка з дивану• сегодня в 11:26
Конечно скажите , и скажите что они хотели вас убить этим феном . Скажите что вызовите полицию пожарных и скорую .
Заліковий троль• сегодня в 11:26
Нет конечно, думаете они не знают, что у них старые грязные фены?
пу_пугренчик• сегодня в 11:36
Сказать что у вас неисправный фен и потребовать замены.
Работаю в отеле)
Виправлялочка• сегодня в 11:38
Как-то в Варшаве в отеле тоже фен не работал, сказала об этом на рецепции. Принесли другой, а тот дядечка пришел забрал ремонтировать.
Почемучечка• сегодня в 11:39
Звичайно сказати. Така техніка наражає вас на реальну небезпеку. Вони мають замінити фен ще й вибачитись.
Плюс,ви ж ще не виїжджаєте. Як ви збираєтесь бути без фена?
Святатабожа• сегодня в 11:50
Звісно сказати. У вас вже був якийсь негативний досвід з подібного питання? Це їхній обовʼязок перевіряти техніку. У нас в басейні перевіряють фени. Бачила, як дівчатка їх забирали, а потім приносили