Ромашкинная• 06 мая в 07:38

Сніданок на схудненні 7

Доброго ранку і смачного!!!
Кавуся• 06 мая в 16:04
Ответ дляКнягиня пітьми
При похудении обычно 40 гр в день
ви плутаєте.. мінімум 40 треба жінці, щоб не мати проблем з гормонами
які 1200 кал це мінімум потрібно для існування організму, а не похудіння

АгатаХристя• 06 мая в 16:06
Ответ дляязззззь!!!
Так пол авокадо это же утром, а не за весь день. Днем суп с мясом. Вечером мясо, салат. Иногда гарнир.
Знаете, моя дочь занималась профессионально худож. гимнастикой. Летом их каждый год возили на сборы, чтоб форму привести в порядок перед соревновательным сезоном. Вы бы видели что им там разрешают есть, при тренировках в 8 часов в день) Вот там дрыщи, и вроде спорта достаточно
Я і написала - все залежить від того, що ви далі їсте протягом дня…. Ви читали?
Кавуся• 06 мая в 16:15
Ответ дляПочтальЁнша
Я теж не тренер. На доріжці займаюся, іноді... Але мені не зрозуміла сама фізика... Щоб піднітися на поверх потрібно витратити якусь кількість енергії, чому ця кількість енергії має збільшитися коли підніматися 10 разів підряд а не на протізі дня? І звітки ви знаєте, що витратите більше енергії роблячи якусь вправу один раз але довго?
все залежить від серцебиття... чим довше ви займаєтесь активністю - тим сильніше пришвидшується пульс.. а калорії йдуть при певному серцебитті.. тому так, є різниця ви робите щось розмерено протягом дня чи довго але за раз
вибачте, не втрималась, але на протязі - це на сквазняку. протягом дня, а не на протязі
АгатаХристя• 06 мая в 16:20
Ответ дляКавуся
Так, дякую. Протягом дня)) і в пості перед вашим я вже виправила свою помилку, ще до вашого зауваження)

А по суті питання я написала те саме.

ПС : українською буде «розмірено»
Кавуся• 06 мая в 16:23
Ответ дляАгатаХристя

А по суті питання я написала те саме.

ПС : українською буде «розмірено»
по суті не зовсім

’Щоб піднітися на поверх потрібно витратити якусь кількість енергії, чому ця кількість енергії має збільшитися коли підніматися 10 разів підряд а не на протізі дня? І звітки ви знаєте, що витратите більше енергії роблячи якусь вправу один раз але довго?’

чим відрізняється по витраті енергіі роблячи одну вправу за один раз, а не за декілька разів протягом дня - тим що чим сильніше втомлюється тіло - тим сильніше піднімається пульс, і тим сильніше більше тіло витрачає енергії для виконання певної вправи, тому спалює більше калорій

щодо одруківок - вибачте, у мене на клавіатурі лише англ. розкладка, тому деякі літери можу плутати
АгатаХристя• 06 мая в 16:24
Ответ дляКавуся
по суті не зовсім

В пості номер 337 чат джі пі ті вже все гарно розʼяснив )
Кавуся• 06 мая в 16:28
Ответ дляАгатаХристя
чекайте я ж не вам першочергово відповідала, чи ви з двох аккаунтів пишете?)
ми з вами одній і тій самій людині відповідали наче, ні?

АгатаХристя• 06 мая в 16:30
Ответ дляКавуся
Я? З одного пишу)) ви про що? Яка інша людина?
ГендиреХтор• 06 мая в 16:29
Ответ дляБегущаяпо
Выложу и свой завтрак. Тунец 50 г, салат из зелени, перца, яйца (+ доп. белок) и небольшого количества творога. Финкрисп еще возьму
Вы лучше расскажите что за тунец, выглядит сырым. Вы его сами малосолили? И как?
Кавуся• 06 мая в 16:31
Ответ дляАгатаХристя
тоді суть наших відповідей однаковий, бо ми відповідали одній і тій самій людині на одне й те саме питання.
я подумала, що ви та людина, якій я відповідала, через відповідь ’на протязі’
АгатаХристя• 06 мая в 16:32
Ответ дляКавуся
Може я і сама заплуталася)) але суть у наших пояснень про спалювання калорій, так, була однаковою
Кавуся• 06 мая в 16:34
Ответ дляАгатаХристя
то і не на вас наїзд(але то не наїзд, то вже просто моя особиста біль) був про напротязі) ви якраз писали протягом дня
автор Ромашкинная • 06 мая в 16:34
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мені дуже цікаво, я ось вже тиждень з автором.
Дякую!!!
АгатаХристя• 06 мая в 16:35
Ответ дляКавуся
Я побачила відповідь про спалювання калорій вдома при ходінні по квартирі, то подумала, це ви мені пишете)) фух, значить моя українська ще не забута))) бо зараз більше іншою мовою розмовляю
Кавуся• 06 мая в 16:35
Ответ дляРомашкинная
Дякую!!!
авторе я також з вами, не щодня правда)
але моя особиста порада - трохи менше жирів, трохи більше складних вуглів і білків
автор Ромашкинная • 06 мая в 16:36
Ответ дляКавуся
яка у вас вага?
до 30% віз загальнодобової калорійності
або 0.8-1г на кг вашої ваги
Кавуся• 06 мая в 16:37
Ответ дляАгатаХристя
а так як ви подякували з виправлення - я подумала, що ви той автор якому ми обидві відповідали
Кавуся• 06 мая в 16:40
Ответ дляРомашкинная
якщо ви дійсно 70 за день зʼїдаєте то норм... але поки те що бачила- у тих прийомах було всюди забагато жирів, треба розібратись чому вас так на жири тягне) спробуйте поекспериментувати, мені здається, якщо ви трохи збавите в жирах, але добавите складних вуглів та білків то вам трохи менше треба буде жирів для насичення
автор Ромашкинная • 06 мая в 16:41
Ответ дляКавуся
Де саме забагато жирів за добу? Я каші не люблю і так із останніх сил їх їм.

Кавуся• 06 мая в 16:47
Ответ дляРомашкинная
чесно, я не так багато сиджу тут останнім часом, і не всі ваші фото бачила.. просто ті що бачила з перекосом в жири. можливо тому і складається враження шо ви майже одними жирами харчуєтесь
а як щодо бобових? та ж спаржа, ще картопля, макарони твердих сортів, поекспериментуйте з різними кашами, може знайдете ту яка буде вам заходити по смаку

розумію вас щодо каш, бо з періоду як на масі сиділа, щоб набрати треба було жрати 2+тис кал, і каш 150г в сухому виді(в вареному відро) бррр як згадаю аж здригаю, то і зараз не дуже фанатію від каш(
Я-ваш шанс• 06 мая в 17:56
Ответ дляРомашкинная
Десь 550 сніданок, і ще обід/ вечеря по 400+/-. І буде все гуд.
Какой у вас вес авокадо?
Я-ваш шанс• 06 мая в 18:28
Ответ дляРомашкинная
Не знаю, як ви рахуєте, в мене інші цифри, але ок, хай так і буде
Мне калькулятор тоже так считает
Я-ваш шанс• 06 мая в 18:29
Ответ дляРомашкинная
А потім цілий день кавка, цукерочки, печивко ))))
Неее. Им хватает ложки творога У меня мама так ест. 52кг на 175см, ей 65
Я-ваш шанс• 06 мая в 18:32
Ответ дляРомашкинная
Яйця 90 г, авокадо - 84 г.
Где таких крошек нашли?
Я-ваш шанс• 06 мая в 18:33
Ответ дляЗамріяна
Прочитала що це сирники)) охреніла. Вчіться і не виставляйте таке позорисько.
Куча масла , нашли чем хвастаться
автор Ромашкинная • 06 мая в 19:48
Ответ дляКавуся

Срчевицю їла весь минулий тиждень, нут люблю, теж варю
автор Ромашкинная • 06 мая в 19:50
Ответ дляЯ-ваш шанс
Какой у вас вес авокадо?
автор Ромашкинная • 06 мая в 19:52
Ответ дляЯ-ваш шанс
Где таких крошек нашли?
Не знаю, чоловік десь купив, вони різні, є більші, є реально масіки
автор Ромашкинная • 06 мая в 19:52
Вечеря
Замріяна• 06 мая в 20:48
Ответ дляЯ-ваш шанс
Куча масла , нашли чем хвастаться
Удалено администрацией...