Все будет, но потом• сегодня в 13:29

ДТП стояла машина у дворі

Стояла машина у дворі на парковці , заїхала інша, розверталася на парковці де не було на той момент багато авто і було купа міста, вдарила авто, розбила задній бампер, є відео з камери яка встановлена у дворі де парковка.

Визвали поліцію, написали заяву та вказали номер авто, який вдарив. Поліція сказала чекати коли зателефонують з поліції передати відео. Пройшло вже 4 дні, ніхто не телефонував і самі вони не відповідають, той відділ розшуку просто знімає трубку і кладе щоб не телефонували. Звʼязку не має ні з ким. Що в такому разі робити як передати відео з камери і кому? Щоб було ефективно. Можливо у когось була така ситуація. Відпишіть. Дякую!
Все питаю зарання• сегодня в 13:33
Пишіть в чат будинку, там же відео викладіть. До кого ж ця автівка приїздила. Нехай хазяїн зв´яжеться з вами самостійно. Ще можна за гррші знайти власника авто за номером.

Міряно-переміряно• сегодня в 13:33
Было, у нас сосед сам нашёлся, не хотел до полиции доводить.
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Як за гроші знайти?
Ответ дляВсе питаю зарання
Не бачили ми це авто раніше, всіх переважно знаємо.
Доктор Варвар• сегодня в 13:35
Была аналогичная ситуация. Водителя, который стукнул машину нашли за пару дней. Насчет видео, приехали в отделение полиции и передали
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:36
Ответ дляДоктор Варвар
Тобто нам самим треба їхати у відділення? Бо нам цього не говорили патрульні. А чат джипіті каже.
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:37
Ответ дляМіряно-переміряно
Повезло, а тут якийсь з наліпкою воєнний інвалід з автоматом. Їздять як попало, шукай потім.

Доктор Варвар• сегодня в 13:38
Ответ дляВсе будет, но потом
Так а как вы хотели им видео передать, не ездив в участок? На месте и узнаете ФИО следователя, который вашим делом занимается
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:38
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую.
Міряно-переміряно• сегодня в 13:39
Ответ дляВсе будет, но потом
Не поверите, тоже военный. Его соседки сдали сразу
Блондинка у Законі• сегодня в 13:42
пробити но номеру авто страхову в якому застраховане авто (на сайті МТБУ), та подать СК заяву про страховий випадок, а потім на виплату.
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:44
Ответ дляБлондинка у Законі
Страхова сказала поки його не знайдуть, не оштрафують за дтп та покидання місця дтп і не докажуть що то він, страхова нічого не виплатить. Пробивали є страховка в нього. Поліція не сказала чи є в нього бо типу його з нами не було і цього робити так не можна.
Домовенок Кузя• сегодня в 13:44
Позвоните в прокуратору спросите как быть. В нашем случае по камерам нашли сразу, пока заяву писали. Но надо было еще в отделение ехать писать писульки. Но оочень им лень было что либо делать
Блондинка у Законі• сегодня в 13:46
Ответ дляВсе будет, но потом
страхова робе сама запрос в поліцію, форма 2. Якщо ви все надали в поліцію, то там справа вже іде.
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:46
Ответ дляДомовенок Кузя
Коли писати, в той день коли приїхали патрульні? Це були вихідні дні.
Домовенок Кузя• сегодня в 13:48
Ответ дляВсе будет, но потом
Тоді, коли менти морозять
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:49
Ответ дляДомовенок Кузя
Тоді, коли менти морозять
Зрозуміла. А прокуратура чим допомагає?
Домовенок Кузя• сегодня в 13:50
Ответ дляВсе будет, но потом
Зрозуміла. А прокуратура чим допомагає?
Должны реагировать на бездействие полиции, пиндюлей выписать
Поліцейський патруль• сегодня в 13:51
Було
На парковці
Було відео, були дані господаря, номер авто і т.д
Приїхали, склади протокол. Сказали - так, понесе відповідальність, бо не тільки ДТП, вле й втекла, сука, з місця події.
Потім відео чарівним чином кудись зникло.
І все. Тиша.
Тому
Добре, якщо у вас буде по-іншому, але не тіште себе ілюзією.
В нас закони є лише на папері

Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 13:53
А в страхову звернулись? Поліція склала акт, він в вас є? Страхова повинна була приїхати і зробити свої заміри.. щось мені здається, що ви втратили час(
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 13:55
В нас було таке. Довелось ремонтувати своїми коштами...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 13:56
Ответ дляПоліцейський патруль
Було
На парковці
І все. Тиша.
Тому
В нас закони є лише на папері
А поліція тілько, щоб допомагати тцк засовувати в бус чоловіків
Великий сатирик• сегодня в 13:56
Сами идите и спрашивайте кто ваш следователь. Если не будете ходить, никто заниматься не будет. Я задрачивала следователя по нехочу и быстро все решалось
автор Все будет, но потом • сегодня в 13:59
Ответ дляПоліцейський патруль
Було
На парковці
І все. Тиша.
Тому
В нас закони є лише на папері
То я зараз і в шоці, навіщо ми з сусідами ставили камеру, якщо до одного місця. То сусід який в псіхушці лижав часто, він таке чудив і ніхто нічого не міг з ним зробить, стріляв по голубам в день з балкону, вимазував ручки сусідським авто вазеліном, кадав кістки на криші авто з балкону, а це нарешті помер. Так тепер оце ще одні, влаштовують дтп на рівному місці.
автор Все будет, но потом • сегодня в 14:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Малювали, акт в них я так розумію, чоловіку дали лише сфотографувати. Ніяких документів не залишали.
автор Все будет, но потом • сегодня в 14:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Захисту ніякого, всі роблять що хочуть, толку від них не бачу після таких ситуацій.
автор Все будет, но потом • сегодня в 14:05
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Робила заміри, документи всі заяви у них. Страхова наша зафіксувала звернення але нічого не виплатить поки його не знайдуть.
Сусідка знизу• сегодня в 14:10
Ответ дляВсе будет, но потом
Конечно самим. Раз за 4 дня никаких движений нет, нужно ехать лично