Все будет, но потом• 06 мая в 13:29
ДТП стояла машина у дворі
Стояла машина у дворі на парковці , заїхала інша, розверталася на парковці де не було на той момент багато авто і було купа міста, вдарила авто, розбила задній бампер, є відео з камери яка встановлена у дворі де парковка.
Визвали поліцію, написали заяву та вказали номер авто, який вдарив. Поліція сказала чекати коли зателефонують з поліції передати відео. Пройшло вже 4 дні, ніхто не телефонував і самі вони не відповідають, той відділ розшуку просто знімає трубку і кладе щоб не телефонували. Звʼязку не має ні з ким. Що в такому разі робити як передати відео з камери і кому? Щоб було ефективно. Можливо у когось була така ситуація. Відпишіть. Дякую!
Все будет, но потом
• 07 мая в 13:48
Ответ дляСусідка знизу
Ну ось. Сподіваюсь все вирішиться найближчим часом
Надіюся, просто їм в лом було звонить бачу, оказується можна ж було і позвонить раніше.
Сусідка знизу• 07 мая в 13:48
Ответ дляВсе будет, но потом
Вони вважають що той кому потрібно, той і ходить.