ЗабежАЛОЧКА• 06 мая в 13:51
Під пахвами покрасніння
Підкажіть, в кого таке було. Під пахвами покрасніння, зуд і шелушіння, аж коркою взялося. Що це може бути? Чим собі допомогти? Може алергія на дезодорант пішла. Хз
Цукрові вишні• 06 мая в 13:53
У знакомого было коричневатыми корочками пятнами -грибок. Какой то жидкостью мазал прописали и прошло
Зоряний Шлях• 06 мая в 13:54
Дезодорант швидше за все. Не користуйтеся ним, випийте антигістамінне, змащуйте почервоніння бепантеном, чи що у вас є лікувальне і можна псило бальзам, коли нестерпно свербить
ЗабежАЛОЧКА
• 06 мая в 14:00
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую)
ЗабежАЛОЧКА
• 06 мая в 14:04
Ответ дляЦукрові вишні
Вже думала за грибок. Але звідки? З гігієною все ок)
Цукрові вишні• 06 мая в 14:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А вы уже сдали анализ?) Без анализа все ваши догадки. Поменяйте гель для душа и дезодорант, а там видно будет. В душ 2 р/д с гелем, футболку по мере пропотевания сразу стирать, кристаллы, желе , и прочее нельзя
Стервочка• 06 мая в 14:15
У меня такое было недавно, думала грибок, мазала мазью кремген не помогло. Потом просто начала присыпать детской присыпкой после душа, прошло мгновенно.. попробуйте
ЗабежАЛОЧКА
• 06 мая в 15:12
Ответ дляСтервочка
Дякую)