Усатая полосатая• 1 час назад

Як планувати відпочинок заздалегідь

От читаю відгуки що попереднє бронювання завжди набагато вигідніше. Цей сезон ясно що вже в прольоті. Навчіть хтось , будь ласка, як і коли бронювати бархатний сезон, щоб то було вигідно. Для непродвинутих пенсіонерів.
Пліткарка• 1 час назад
Просто берёте и бронируете

Дивне створіння• 1 час назад
Бархатний сезон можна по гарячим туром виїхати
короткопамятна• 1 час назад
Раннє бронювання починається десь з середини листопада, ось тоді вже можна звертатися до турагента і підбирати тур, як правило до березня раннє бронювання закривають і ціни зростають.
Турагенція Tourdream• 59 минут назад
Ответ длякороткопамятна
Раннє бронювання останні роки ще раніше починається, десь з жовтня вже є пропозиції та бронювання.
Умови на перших етапах дуже лояльні, передплата на автобусні тури 500-1000 грн. На авіа тури 5-10%. Скасування за 30-35 днів до початку туру без втрат.
Житло окремо (готелі, апартаменти) взагалі можливо бронювати без передплати. Ціна фіксується у валюті, оплата орієнтовно за 7-10 днів до заїзду.
Вигода РБ не тільки у вартості, але і у наявності пропозицій. Ось зараз геть вже не знайдеш гарних варіантів ’ціна - якість’ по Болгарії, Греції, Іспанії. Все на ’стопі’, розпродано.
Смурфик• 57 минут назад
Я в марте кинулась... На середину лета уже много раскуплено было) скидка незначительная, как по мне. А нервов сколько... Я не люблю заранее, так как планы меняются, обстоятельства...
автор Усатая полосатая • 51 минуту назад
Ответ дляПліткарка
Просто берёте и бронируете
Ну вот просто . І коли треба починати той процес?
Завжди недо...• 47 минут назад
Сначала определитесь куда и что вы хотите , потом сморите например на букинге жилье , там часто не нужно платить наперед, и бронируйте
Отдельно покупаете авиа билеты, трансфер заказываете тоже в интернете
Если все это по отдельности и примерно зимой делать , то можно прилично сэкономить

автор Усатая полосатая • 46 минут назад
Ответ дляДивне створіння
Ну от цікавить чи бархатний на ранньому бронювати? Чи там вже нема такого попиту і не стільки важливо?
автор Усатая полосатая • 45 минут назад
Ответ дляЗавжди недо...
Мені простіше туром. Я не настільки крута в закордонних поїздках.
МЕСТО_Встречи• 43 минуты назад
Ответ дляЗавжди недо...
Тоже так делаю. Зачем людям нужны туроператоры, если это не Турция или Египет, даже не знаю.
МЕСТО_Встречи• 41 минуту назад
Ответ дляУсатая полосатая
Если не попытаться, то никогда и не станете)
Но если для Вас кормить туроператора не критично, платите.
Любовь Калистратовна• 39 минут назад
Ответ дляУсатая полосатая
Я теж пенсіонерка.
Маєте турагента?
Пишіть йому пізньою осінню що Ви хочете: країну ,приблизну дату туру ,сумму,яку готові заплатити за тур,аеропрти з яких Вам зручно вилітати.
Він вам підбере варіанти.
Ви їх вивчаєте
Хата на мати• 32 минуты назад
Ответ дляТурагенція Tourdream
Добрий день! А чи знаєте готель на Халкідікі Xenios Port Marina 3*? Що можете про нього сказати?
ОхиИВздохи• 8 минут назад
ну, вот вчера забронировала себе конец сентября
сказали с 1/06 будут цены поднимать