Да будет так• 2 часа назад
Що маєте на вечерю?
В мене деруни і смачна сметанка.
Да будет так
• 2 часа назад
Ответ дляЦідило правди
Тут меню на 1300 ккал скидають, а ви зі своїми дерунами..
Ой, я люблю поїсти
Почекуха• 2 часа назад
В мене все трохи дієтичніше - біла риба та овочі. Але ваша вечеря мені подобається, смачного!
Стильна штучка• 2 часа назад
Ответ дляЦідило правди
То я скинула. Може автор струнка або її не парять зайві кг. А я в березні як придбала нові штани, тому що у старі не влізла, так і вирішила що треба менше жерти. Але день народження дитини та Великдень трохи мене пригальмували
Да будет так
• 2 часа назад
Ответ дляСтильна штучка
Я не струнка. Але вже 50+ ,важко схуднути. То вирішила насолоджуватися їжею