Добродійка• 06 мая в 22:12
Хто з Вінниці? Треба порада
Дівчата, хто з району Київської/ДПЗ? Що скажете про 1-й Київський провулок? Район нормальний чи є якісь суттєві мінуси, про які варто знати перед покупкою там квартири? Наперед дякую за поради!
Впораюсь зі всим• 07 мая в 00:07
Вказаний вами провулок- біля 2-ї лікарні, звідти до дпз- як до неба рачки.
Добродійка
• 07 мая в 07:19
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так. Як взагалі Вам цей район?
Впораюсь зі всим• 07 мая в 14:59
Ответ дляДобродійка
Що не так з цим районом?
Ну, Київська ніколи не вважалася престижним районом) Кажу як людина, яка пів-життя прожила на Гонти, батьки й досі там.
Школи- не найкращі по місту. До якихось дитячих активностей, концертів, кінотеатрів- треба добиратися.
Плюс як не ремонт Київського моста, то ще якусь фігню наша влада затіває.