Асталависта бэйби• 07 мая в 07:23

За такої фігні посварилося з чоловіком …

Сиджу вчора в кажу чоловіку. Так хочу сто грам.
Взагалі майже не пью. Дуже рідко.
А вчора от прямо хотіла. Я у відпустці від сьогодні.
Горілку не пила років 20-25 ( зі студенства)
А вчора кажу, давай сальця, огірочка і горілочки ?
Чоловік налив собі віскі, а я купила Фінляндію.
Налила в стопочку і перехилила як ото в молодості. Огірочком закусила .
І я не знаю що на нього найшло: та ти як алкашка, ти що? Тепер горілку пити будеш? Фу , це алкашня пʼє горілку???
І почалося
Бл… пересрав мені всю відпустку
Я без настрою їхати нікуди не не зрчу
автор Асталависта бэйби • 07 мая в 08:18
Жіночки! Доброго ранку.
Почали переходити на особистості.
Даруйте. Але я вас поки залишаю.
Всім гарного спокійного дня

вАлнуюся сильнА• 07 мая в 08:18
Ответ дляАсталависта бэйби
Жіночки! Доброго ранку.
Почали переходити на особистості.
Даруйте. Але я вас поки залишаю.
Всім гарного спокійного дня
Та іди ти...
Кавунка• 07 мая в 08:20
Ответ дляНічний дожор
А взрослого мужчину почему можно ограничивать? Ну, захотел он коллегу, что такого?
До чого тут колега? Ви такий бруд пишете
Перша леді колгоспу• 07 мая в 08:20
Ответ дляАсталависта бэйби
У мене майонезу немає)
Може ви вагітна? Такі забаганки у вас цікаві?))
Крихітка на всі• 07 мая в 08:21
Ответ дляНічний дожор
И то, и то - ограничивать взрослого человека
Ну что за глупости)
Форс мажор• 07 мая в 08:22
Ответ дляАсталависта бэйби
Маю тут це проговорити щоб не тримати всередині
Может он так шутил? Хотел подколоть?
Шалена красуня• 07 мая в 08:29
Ответ дляАсталависта бэйби
Допейте сначала финляндию
Пусть ему будет старшнее
Я_з_Франека• 07 мая в 08:38
Ответ дляВся така шо куди там
Та я имею в виду где ссора? Он поступил несвойственно, вы ж тоже. Простить друг другу эти ´милые´ причуды и не ругаться.
Він намагався образити дружину за такий порив. А вона його хіба образила?
талый снег• 07 мая в 08:48
Та чоловіку просто заздрісно, що ви у відпуску їдете, а він ні. Що тут незрозумілого

оксюморон• 07 мая в 08:48
Автор муж приходящее и уходящее, а вы у себя одна жизнь одна и портить ее мужем не стоит
Лунтик-паунтик• 07 мая в 09:07
В моем окружении есть двое мужчин, очень состоятельных. Они пьют редко, иногда на мероприятиях пересекаемся, но это всегда водка - не виски, ром, коньяк и тд, а именно хорошая водка
Лунтик-паунтик• 07 мая в 09:13
Ответ дляАсталависта бэйби
Далеко. В Ісландію
Ой класс! Мы были летом, там красиво очень! Надеюсь, вы взяли теплые вещи! Обязательно на китов съездите! И у меня, если нужно, есть контакты крутого гида. Он наш, из Днепра, но живет долго там. Дорого, но там все дорого. Невероятная страна . Хорошего отдыха !
ГейСюда• 07 мая в 09:13
Жаргон у вас як у алкашки))
Забобонний фрукт• 07 мая в 09:18
Та він злякався вашого бажання випити.
Сама пішла ,купила,налила, пальнула, як заводовий пияк!
Він тупо злякався!
Хто хоче жінку бухарика?!
как тебе такое илон маск• 07 мая в 09:22
Ответ для4есотка
А віскі не такий же міцний алкоголь?
Ну я в чистому вигляді не п´ю, тільки з колою і льодом. Ну і його навіть в чистому вигляді не п´ють чарочками залпом
Україна наше все• 07 мая в 09:33
Ответ дляАсталависта бэйби
От щось зайшло людині. Я пішла сама купила. Принципово дорогу, щоб нікого не тригерило 🤣🤣🤣
А він отако раз - і алкашка 🤣
Я не понимаю, почему именно водка ассоциируется с алкоголиками? Типа они ни чем другим не напиваются? Мне иногда тоже хочется выпить именно хорошей водки, прям ледяной, и закусить салом или борщом
Но обычно всё ограничивается просто фантазией.