Зайканалужайке• 09 мая в 09:17
Допоможіть порадою
Вчора ввечері стала крутитися голова. І не трохи, а нормально, як наче в стані сп´яніння. Але я зовсім не вживаю більше 2 років. О цього весь тиждень дуже нервувала .Терпіла, терпіла, лежала, поміряла тиск , 140/80. В мене навпаки завжди тиск понижений, 100/60 або 110/70. Таблеток звісно ніяких не було, зробила масаж шиї на масажері та лягла спати. Сьогодні зранку поміряла , 110/70, але все одно трохи крутиться голова, слабкість, не змогла піти на роботу (( дівчата, чи треба такий тиск знижувати таблетками та якими? Має ж бути щось вдома як швидка допомога. Прошу поради, бо вперше такий дивний стан. Мені 47
Зайканалужайке
• 09 мая в 09:24
Ответ дляВорожу на каві
В моєї мами таке було в предменопаузі((
Оце в мене теж передменопауза , була в лікаря. Не знаю чим такий стан виправляти, якісь таблетки може треба?
Некомильфо• 09 мая в 09:43
Менопауза может давать, конечно.
Это к гинекологу-проверять гормоны.
Но и МРТ головы не помешало бы сделать. Да и позвоночника в целом. С давлением у Вас головокружение не связано.
Это к гинекологу-проверять гормоны.
Майданщица• 09 мая в 10:21
На регулярній основі таблеток ще не треба. Поговоріть з терапевтом, вона вам щось порадить типу каптопреса. Тиск треба помоніторити пару тижнів, щоб бачити, наскільки ваші напади повторювані. Лікар все розкаже.
Зайканалужайке
• 09 мая в 10:32
Ответ дляМайданщица
Дякую. Зараз доправлю рідних до аптеки за каптопресом.
Майданщица• 09 мая в 10:38
Ответ дляЗайканалужайке
На тиску 110 каптопрес не п´ють. Це дуже міцна штука, його п´ють четвертинками/половинками.
Зайканалужайке
• 09 мая в 10:46
Ответ дляМайданщица
Ні. Маю на увазі якщо раптом вечором знов буде 140. Тоді ж треба щось прийняти. Звісно почту в 1/4.