Зроблено у 80-х• вчера в 20:52
Вы бы делили наследство с троюродным братьями/сестрами?
Если на то, была устная воля ваших родителей, не в приказном тоне, но типа желательно?!
Міні-бікіні• вчера в 22:16
А чисто теоретично, що родичі будуть робити з тим будинком? Жити там чи продадуть?
Зроблено у 80-х
• вчера в 22:18
Ответ дляМіні-бікіні
Тоже интересно, если бы жили то хорошо, а если продадут, то я буду как лох.
Міні-бікіні• вчера в 22:19
Ответ дляЗроблено у 80-х
Просто якщо вони без житла, і ви не продаєте, то можна пустити пожити, а якщо вони продавати будуть, то нехай вибачають
Міні-бікіні• вчера в 22:22
Я б озвучила це батькам прямо перед тими родичами - або заповіт, або буде по закону.
І тоді вони будуть знати, що це рішення батьків, кому залишати.
Зроблено у 80-х
• вчера в 22:21
Ответ дляМіні-бікіні
Та скажут будут жить, переоформлю, через год-два продадут.
Міні-бікіні• вчера в 22:23
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ні, без переоформлення. Простотпустити жити. Якщо їм реально потрібно це
Зроблено у 80-х
• вчера в 22:23
Ответ дляМіні-бікіні
Та так они не захотят, они же там ремонт начнут делать, вкладываться.
Міні-бікіні• вчера в 22:24
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну то і не треба)
Всі питання до ваших батьків
Зроблено у 80-х
• вчера в 22:25
Ответ дляМіні-бікіні
Ну то і не треба)
Всі питання до ваших батьків
Дурдом короче.😵💫
Міні-бікіні• вчера в 22:26
Скажіть батькам, що ви приймете будь-яке їхнє рішення, але воно повинно бути зафіксовано нотаріально. Можуть навіть вам не говорити, що там напишуть
Кто крайний?• вчера в 22:28
Ответ дляЗроблено у 80-х
Думаю, как правильно поступить.
Якщо батьки б хотіли їм шось дати, то дали б при житті.
Міні-бікіні• вчера в 22:29
І якщо це буде на них спадщина, то це навіть оформити простіше і дешевше, ніж вам вступати , гроші платити. А потім їм дарувати і знов платити